Wpis z mikrobloga

Mirki, od roku robią mi badania w kierunku SM. Od jakiegoś czasu mam niesamowite problemy z koncentracją, zapominam w połowie zdania o czym chciałam powiedzieć. Jestem nerwowa jak nigdy, dostaje się głównie najbliższym, bo w pracy zachowuję się (chyba) normalnie. Dręczą mnie ciągłe bóle głowy... i chciałam tylko powiedzieć, że nigdy się tak strasznie nie bałam, co będzie w przyszłości, jak boję się teraz.
#gorzkiezale #neurologia #przegryw #stwardnienierozsiane
  • 16
  • Odpowiedz
@bazyleuszek nie ma się co martwić na zapas, nie musi o tym bo się wpędzisz w jakieś problemy przez złe nastawienie, staraj się te złe myśli i zmartwienia wyrzucić z głowy za wszelką cenę
  • Odpowiedz
@bazyleuszek: od roku? Dlaczego tak długo? Tez u mnie podejrzewali i ten czas, w ktorym wszystko sie rozgrywalo wspominam jako najgorszy czas w zyciu. moge sobie mowic, ale nie wmawiaj sobie najgorszych scenariuszy, bedzie dobrze
  • Odpowiedz
@Soulmyr: Soul Master. Klasa postaci z MU Online. Najpierw jesteś Dark Wizardem, na 150 lvlu idziesz do babki w Devias i bierzesz quest. Dropisz Scroll of Emperor w lt1, oddajesz babce, bierzesz znowu quest, dropisz Shards of Wizard (nie pamietam dokładnie czy dobrze napisałem) w lt7, oddajesz babce i zmieniasz się w SM jak wspomniałem wyżej :)
  • Odpowiedz
Mój kolega powiedziałby że wystarczy żebyś wyrwała przypadkowego kolesia na imprezie i się dała solidnie przerznac, ale ja tego nie powiem.
  • Odpowiedz
@Cherubael: w sumie to nawet mnie rozśmieszyłeś :)
@bajlando: nie wiem czy o to Ci chodzi, ale mam zmiany demineralizacyjne w płacie czołowym i jeszcze gdzieś w mózgu, osłabione czucie lewej strony ciała i niewielkie problemy z oczami
@Soulmyr: stwardnienie rozsiane
@wisniowySz: czasami się boje, ze będę sikać w pampersa jeżdżąc na wózku i siedząc na rentce, ale w sumie to staram się nie
  • Odpowiedz
@bazyleuszek każdy z nas może w pewnym momencie życia sikać w pampersa, na to nie ma reguły. Nie ma sensu się zamartwiać - nikt z nas nie wie, czy przykładowo nie ma tętniaka w głowie? Daj sobie spokój z takim myśleniem, co ma być to będzie, dzisiaj jest dzisiaj.
  • Odpowiedz
@Piz-dur: tak, masz racje, zmiany demielinizacyjne :)
mówili tylko, że nie mam prawie żadnych fizycznych objawów jakie powinny występować przy tych zmianach w mózgu, nic więcej, jak pytam o ich przypuszczenia to też nic się nie dowiaduje
  • Odpowiedz
@bazyleuszek: To od razu chce zaznaczyc - rozleglosc/ilosc zmian w mozgu i stan kliniczny chorego czesto sa w ogole ze soba nie skorelowane. Ja np. mam mnostwo zmian a stan kliniczny bdb, z wieloma osobami rozmawialem i podobne rzeczy zaobserwowaly. Czasami nie ma prawie w ogole zmian, a czlowiek ledwo rusza nogami. Taka to dziwna choroba :)
  • Odpowiedz