Wpis z mikrobloga

@TheHamlet: co prawda to prawda, a pasa nigdy nie używam, jedynie Rehbandy na kolana do najcięższych serii. Przetestuję jeszcze kiedyś opaski SBD, bo wiem, że trochę dodają do wyniku :).
  • Odpowiedz
195 kg w siadzie oraz 240 kg w martwym ciągu zrobiłem na czysto na początku tego roku (ważąc troszkę więcej), tyle w tym temacie ;).


@spetz: dzięki za szczerzość ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż szkoda że nie rozwiniesz tematu. Niezła gęstość i siła. Masz ambicje sportowe związane z tym tematem?
  • Odpowiedz
@spetz: To pochylony hibar czy lowbar? Ładne wyniki, ale na przestrzeni 6 lat to "przeciętnie". Chyba że chwalisz się ciężarem uprawiając kulturystkę ;-) Jak niewspomniana klatka?
  • Odpowiedz
@visez: powiem tak, uważam, że dywagowanie na temat czyjejś naturalności w internecie nie ma większego sensu, jak napiszesz, że ćwiczysz na sucho to zawsze się znajdzie ktoś kto zacznie Cię wyzywać od kłamców, z drugiej strony, zleci się inna grupa i zaczyna Cię nazywać koksiarzem, bo na bombie to nie sztuka - więc po prostu nie widzę sensu tutaj o tym dyskutować :).
Dzięki, nie mam większych ambicji sportowych, może
  • Odpowiedz
@HT-Ron: Tylko i wyłącznie hi-bar, nie siadam idealnie pionowo ale mam taką budowę więc póki mnie nic nie łamie jest ok. Ja ogólnie trenuję wszystko na kupę jak mam czas (ciężary, biegi, SW), więc ciężko powiedzieć, co jest stricte moim priorytetem. Ogólnie uprawiam sport w celach atletycznych tzn. siła, wygląd, kondycja ;).
@mistra: Trochę pomagają, dobrze trzymają ciepło ale lepiej nie używać ich cały czas tylko do najcięższych
  • Odpowiedz
@spetz: czy jest szansa, aby 42do zapisywalo czas pomiedzy "odkliknięciem" poszczególnych serii? Tak aby zobaczyć, że np. odpoczynek między 1 a 2 serią roboczą trwał X, a 2 i 3 X+Y. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@mistra: polecam, na pewno się nie zawiedziesz.
@elmo-pl: musimy naprawić timer w aplikacji, bo sama funkcjonalność po stronie backendu jest już gotowa, więc taki "ficzer" na pewno w końcu się pojawi :). Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@spetz: dywagowanie na temat naturalności nie ma sensu tylko w przypadku czyjegoś upierania się przy swojej naturalności połączonej z wynikami świadczącymi o witaminie S. Ty w tym względzie jesteś przynajmniej szczery i za to należą się słowa uznania.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@visez dzięki, tak jak pisałem wcześniej, wyniki które podałem były na sucho, co dalej to już zostawiam do spekulacji internetowym ekspertom ;).
  • Odpowiedz
@spetz: albo mam zwala ale wydaje mi sie ze kostki zapadaja sie do srodka. Zaden ze mnie spec ale takie wrazenie mam. Popracuj nad tym a byc moze ciezar w gore skoczy. Pozdro byku ()
  • Odpowiedz