Wpis z mikrobloga

Jako, iż do końca pracy mam 10 minut a się nudzę (jak dzisiaj cały dzień zresztą - bo jestem na wypowiedzeniu i nic mi nie dają do roboty) to Wam się pożalę, iż jest mi smutno bo w #pracbaza właśnie szukają kogoś na moje miejsce... a ja siedzę i rozsyłam CV i mam zero odzewu. Znowu dopada mnie jesienna #depresja. Wszystko idzie źle! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gorzkiezale #smutnazaba #przegryw
dorotka-wu - Jako, iż do końca pracy mam 10 minut a się nudzę (jak dzisiaj cały dzień...

źródło: comment_eFW2DsErNPBBKYjJZVEXPJTpu47b1XDE.jpg

Pobierz
  • 35
@dorotka-wu: Niezłą inba. Gówniara myśli, że szef jest księciem z bajki i porzuci wygodne życie, a tak naprawdę jest tymczasową pochwą. Szef to też niezły prostak, powinien zrugać tę chodzącą #logikarozowychpaskow.

Z punktu widzenia sumienia - przykra sprawa, bo nie masz sobie nic do zarzucenia, a musisz chodzić ze skulona głową. Podjęłąś dobrą decyzję, ze względu na poczucie spokoju i godności.

Może jeszcze uda Ci się dorwać fajną pracę przed
  • 1
@Mouser docelowo projektant - konstruktor ale wszystko co inżynierskie wchodzi w grę :)

@PiccoloColo dokładnie tak. Pewnie ta lala powiedziała szefowi ze ma mnie zwolnić więc jemu na rękę ze sama odchodzę... a teraz wpadło kilka projektów i będą na gwałt szukać kogoś.

@wyjde_z_przegrywu ja aż stałam się bordo... na szczęście jeszcze mam jakiś znajomych z którymi się spotykam ale niedługo nie będę miała za co wyjść :/
@dorotka-wu - kontynuując tok myślowy - na jakim sofcie pracowałaś, na czym się znasz? Może by coś było w Trójmieście dla Ciebie, mogę popytać znajomych, akurat ktoś tam chyba szukał ludzi. Ewentualnie na PW mi możesz napisać.