Wpis z mikrobloga

Jako, iż do końca pracy mam 10 minut a się nudzę (jak dzisiaj cały dzień zresztą - bo jestem na wypowiedzeniu i nic mi nie dają do roboty) to Wam się pożalę, iż jest mi smutno bo w #pracbaza właśnie szukają kogoś na moje miejsce... a ja siedzę i rozsyłam CV i mam zero odzewu. Znowu dopada mnie jesienna #depresja. Wszystko idzie źle! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gorzkiezale #smutnazaba #przegryw
dorotka-wu - Jako, iż do końca pracy mam 10 minut a się nudzę (jak dzisiaj cały dzień...

źródło: comment_eFW2DsErNPBBKYjJZVEXPJTpu47b1XDE.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Serio dałaś się pobić kochance szefa na oczach świadków i złożyłaś obrazona wypowiedzenie?! O ja #!$%@?ę... Przeprosiłaś go przy składaniu wypowiedzenia? Kobieto, Ty miałaś szansę firmę #!$%@?ć i dostać odszkodowanie, a złożyłaś wypowiedzenie... WTF. Nie wiem nawet jak to skomentować.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu Pod przysiega beda musialy. Sady pracy nie sa glupie. Tym bardziej jezeli chodzi o tego rodzaju sprawy. Największy blad jaki popelnilas to brak policji. Teraz juz i tak po wszystkim. Dalas sie wydymac i pobic.
  • Odpowiedz
  • 0
@audiokoks jedno uderzenie nie do końca celne (zamiast w twarz to w klatkę piersiowa) były podstawą do wyzwania policji? I rozpierdzielic firmę gdzie np jeden ze świadków to 60 letni facet. Nie warto być msciwym.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: nie masz pojecia jak Ci zazdroszcze. Ja mam dokladnie na odwrot. Zycie osobiste calkiem spoko ale jestem juz w czwartej robocie. Na dodatek najmniej platnej ze wszystkich i praca marzen to to nie jest
  • Odpowiedz
@yorrick: jakby sie dalo to bym sie wymienil ( ͡° ͜ʖ ͡°), tkwiac w stulejowym snie zawsze uwazalem, ze skonczy sie on wtedy jak zaczne zarabiac pieniadze. Jak zaczalem zarabiac to z kazdym dniem uswiadamialem sobie w jakiej pustce zyje, a jak odkrylem stulejarskie tagi na wykopie to zobaczylem otchlan, tego dnia sie po prostu poryczalem jak dziecko. Jak kubel zimnej wody prosto na ryj. Zycie towarzyskie,
  • Odpowiedz