Wpis z mikrobloga

i na krzesło nie wchodził


@kwaz1: uprzedzając - Bronek nie wchodził, Kwaśniewski też podobno nie, a obaj pojedynczo byli lepszymi prezydentami niż Duda i Kaczyński razem wzięci. Prezydent generalnie nie powinien nas kompromitować - każdemu zdarzały się wpadki, nie tylko w Polsce, ale wypadałoby, żeby coś sobą reprezentował. Tu Duda nie ma najmniejszych szans.
@zarowix: Spróbuj być bogaty i iść w politykę w Polsce. Zawistne społeczeństwo o mentalności "łeeee, wiesz kim ja jestem, jestem kimś kuhwaaa bo mam dwa kredyty i meblościankę" chyba by się zapluło żółcią. Lepszym wyborem jest nieudacznik z małym mieszkaniem na peryferiach i 12-letnim passatem, "bo swój", to pewnie będzie nam klasie średniej dobrze robił.

Patrz przypadek Petru, który od razu dostał łatkę bankstera, dorobkiewicza i gnidy. Jak bogaty to pewnie
@zarowix: zapomniałeś dodać do usa, że bogaci emeryci. Jakimś cudem na finiszu wyścigu o prezydentura dostało sie 2 70latków. W Japonii nawet by mnie to nie dziwiło, ale w "zachodniej" kulturze taka promocja ludzi w takim wieku jest zaskakujące
@Joz: Petru wypada blado na tle innych politykow, przynajmniej na oswiadczeniu majatkowym mial 3,6mln zł, a np Jakubiak z Kukiz'15 - 62,7 mln zł i jakos nikt temu drugiemu nie zarzuca ze jest zlodziejem.
Prezydent generalnie nie powinien nas kompromitować


@AtoMan: Przecież mając na uwadze dokładnie to co napisałeś, można przytoczyć przykłady kompromitacji Polski na arenie międzynarodowej bezpośrednio przez osobę prezydenta Kwaśniewskiego czy Komorowskiego.
@skejna: Nie no jasne, morderczyni, handlarka bronią z terrorystami i traffikerka dzieci będzie lepsza. Brzydzę się takimi ludźmi jak ty. Są pewne granice, a to co wypływa na temat środowiska Clintonów nie jest już tylko niepokojące. Jeśli ktoś w dalszym ciągu zamyka na to oczy, przykłada po prostu rękę. Obrzydliwe.
@Tosca303: Można, tak jak można pisać JP2GMD, tylko czy to będzie prawda? Czy durny tekst Komorowskiego do Obamy o pilnowaniu żony jest gorszy niż Dudowe "Ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie" lub "teoretycznie nie"? Te pierwsze to palnięta głupota bez znaczenia, drugie (i trzecie) kompromituje go na całej linii.