Wpis z mikrobloga

Mirasy ratujcie bo oszukujo! Prowadzę sklep internetowy z częściami do aut i jakiś czas temu sprzedałem obywatelowi Rumunii towar za 950 Euro. Koleś wpłacił siano przez PayPal i napisał, że przyjedzie odebrać osobiście. Towar odebrał - zero problemów i po 2 dniach otworzył w PayPalu spór że nie dostarczyłem towaru. Przecież to rasowa wyjebka! Jak z tego wybrnąć skoro w opcjach rozwiązywania problemów mogę jedynie wpisać nr. przesyłki lub skan listu przewozowego a gość towar odebrał osobiście?
#paypal #oszukujo #allegro #pytanie #pytaniedoeksperta #zalesie
  • 29
No to jak z tego wybrnąć? PayPal umywa ręce - każe zgłaszać sprawę bagietom. Swoją drogą chyba własnie odkryłem nowy pomysł na biznes jak mój były ,,klient'' - czy wyjebki na PayPalu są naprawdę aż takie proste???
Mam też korespondencję mailową z gościem gdzie jest napisane jak wół, że przyjedzie odebrać towar osobiście. Tylko jak to przedstawić PayPalowi?
@saginata: Opcje są dwie - albo wpisuję nr. listu przewozowego i przewoźnika albo przesyłam skan jakiegokolwiek dokumentu który może świadczyć o dostarczeniu towaru. Skoro wyjebki na tym serwisie są tak bajecznie proste to spróbuję ich załatwić ich własną bronią - najpierw wyślę cegłę pod adres wyjebkowicza a dodatkowo wydrukuję sobie w Subiekcie dowód dostawy. Oba kwity będą de facto z dupy ale skoro tak bardzo ich pragną to im dam.
@Dejzon: Nawet nie dokończyłem przeczytać twojego wpisu, a już znałem zakończenie. Szkoda, że w interesach jesteś naiwny i robisz wszystko na gębę.
@Volki: Na jaką gębę? O czym Ty piszesz? Gość zapłacił za towar i go otrzymał - gdzie tu naiwność??? O tym właśnie piszemy, że każdego można w ten sposób przekręcić na PayPalu.