Wpis z mikrobloga

@Flypho: A co z gimnastykami i gimnastyczkami? Wyginaja sie w obcislych, przylegajacych strojach. No zboczency. Albo takie baletnice, toz dziwki zupelne. Taniec na rurze nie musi miec podtekstu.
  • Odpowiedz
A co z gimnastykami i gimnastyczkami? Wyginaja sie w obcislych, przylegajacych strojach. No zboczency. Albo takie baletnice, toz dziwki zupelne. Taniec na rurze nie musi miec podtekstu.


@Shanny: Gimnastyka to dyscyplina sportowa wywodząca się ze starożytnej Grecji, a nie z baru w którym faceci gapią się na panienki z gołymi dupami pijąc p--o. Z czym do ludzi, kobieto xD.
  • Odpowiedz
@Flypho: Piszesz tak samo, jak kiedyś pisano o tangu. Na początku XX wieku wieszano psy na tym tańcu. Nawet papież się wypowiadał negatywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W siatkówce plażowej też masz półnagie zawodniczki. A jak muzułmanki muszą w specjalnych strojach, to hurr durr średniowiecze
  • Odpowiedz
@Flypho: Jesli mamy sie czepiac stroju, no to ta tez sa obcisle. Rodowod jest jak dla mnie malo istotny, skoro laskom to sluzy do tanczenia we wlasnym gronie, cwiczenia miesni i poczucia sie lepiej z wlasnym cialem. Skoro jeansy maja rodowod robotniczy, to nie moga byc uzyte w eleganckim outficie?
  • Odpowiedz
@czarekn: a tam p---------e, dorabianie ideologii. ja sobie czasem wpadam na zajęcia pole dance i to nie po to, żeby poczuć się jakoś superkobieco czy inne g---o, bo poza salą ćwiczeń, gdzie są same baby i których nie mam zamiaru nęcić xD nie ma innego miejsca, gdzie bym to ćwiczyła czy pokazywała. dokładnie tak, dla mnie to bardzo przyjemne ćwiczenia na wszystkie mięśnie.
a to, że ktoś to nagrywa i
  • Odpowiedz
@Flypho: A spróbuj się ocierać o rurę będąc ubranym, gwarantuję, że nie wyjdzie. Skąpe ubranie jest niezbędne, tak samo jak zajebista forma. Sport jak każdy inny.
Burleskę też traktujesz w kategorii k------a?
  • Odpowiedz
To forma tańca a taniec to aktywność fizyczna i sport.


@Molibdenowy: Jak na sport to zadziwiająco mało popularny wśród mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście uczestniczących, nie kibicujących ( )
  • Odpowiedz
Bieganie z półnagim tyłkiem po boisku i klepanie piłki to przecież sport jak każdy inny.


@Fafnucek: Nagi tyłek to nie jest element tego sportu tylko show, które widzisz w TV. Zresztą siatkówka męska jest bardziej popularna niż kobieca i gdzie tam masz gołe tyłki? No nagle się okazuje, że jednak chodzi o to kto lepiej klepie tą piłkę a nie kto ma lepszą dupę. Odwrotnie niż w tańcu na rurze.
  • Odpowiedz
Rozwalaja mnie te niebieskie co sie czepiają tańca na rurze xD to ze wam staje na widok takiego tańca nie znaczy ze kobieta robi to w tym celu. Ta kasie Bielecka od dłuższego czasu obserwuje na instagramie i trzeba przyznać ze ma świetną formę a taniec na rurze to jej sposob na trening.
  • Odpowiedz
@Flypho: W tańcu na rurze chodzi o to kto lepiej robi figury na rurze, a nie o to, kto ma lepszy tyłek, a strój, to element show, tak jak w siatkówce. I tak serio, strój, który niewiele się różni od bikinii, może wzbudzać jakiekolwiek emocje?
Twoja wizja pole-dancingu jest tak samo ułomna, jak porównywanie strzelectwa sportowego, do gangsterki. Przecież i tu i tu strzelają z pistoletów.
  • Odpowiedz
W tańcu na rurze chodzi o to kto lepiej robi figury na rurze, a nie o to, kto ma lepszy tyłek


@Fafnucek:
No to się pytam, czemu tak trudno mi znaleźć facetów tańczących na rurze?
  • Odpowiedz