Wpis z mikrobloga

@Flypho: Super argument, a wpisz sam boksing i szukaj kobiet. Niektóre sporty mają przewagę jednej z płci, co nie znaczy, że ma to jakikolwiek związek z podtekstem seksualnym. Faceci się boksują tylko po to, by mięśnie zaprezentować według Ciebie?
  • Odpowiedz
robienie jakichś fikuśnych wygibasów


@Flypho: to mniej wiecej opis gimnastyki artystycznej. To tez nie sport, bo nie p--------a sie w dresie? A szachy jak sobie radza?

Jest ocieranie sie o rure w takim go-go, a jest satelita gimnastyki
  • Odpowiedz
@Flypho: Te wymagające siły i sprawności owszem. Z kolei te, które wymagają gibkości i zwinności - łyżwiarstwo, gimnastyka, tańce czy właśnie pole dance, mają przewagę kobiet. Ot, cała tajemnica. Nadal nie widzę powodów do wyciągania wniosków o podtekstach seksualnych.
  • Odpowiedz
@czarekn: ładna jest ta Bielecka. Ale r---------a mnie mówienie, że taniec na rurze nie ma nic wspólnego z seksem. Kek'd. O ile taniec czy gimnastyka akrobatyczna są seksowne to rozumiem, że jednak sport. Ale tutaj? Przecież powstało w klubach ze striptizem, w pozach chodzi o wygięcie nóg za głowę i eksponowanie tyłka. Ja rozumiem, ze ktoś może się specjalizować, czy nie myśleć o tym aspekcie ale proszę ja was, odbiór
  • Odpowiedz
@Flypho: Każdy ma inne pasje, jeden lubi w--------ć wszystko co popadnie, marzyć co by było gdyby i siedzieć w piwnicy a druga osoba lubi rozwijać się. Granica sportu powoli zaciera się. Co do reszty ma 100% rację, większość wykopu to debile, niewyżyte debile, masa stulejarzy, januszuów, wcale nie myślących. Z tego powodu nie raz opuszczałem go idąc na reddita i wiecie co? Na reddicie nie ma czegoś takiego jak tutaj, inna poziom.
Przykładowo ktoś rozbił się beemką i wrzuca zdjęcie rozbitego samochodu. Przykład wykopu:
-dresiarz j----y
-ma za swoje
-ee bmw to g---o
  • Odpowiedz