Wpis z mikrobloga

@czarekn: trochę nie wiem z czym ma problem. Większość komentarzy pozytywna. Kilka o podtekscie seksualnym (takich nie uniknie przy pole dance) i praktycznie brak negatywnych.
  • Odpowiedz
@czarekn: o #!$%@? no to rzeczywiscie takie straszne ze facetom staje na widok laski robiacej kocie ruchy na rurze

ja jebe co te dziewczyny maja w glowie to ja nie wiem
  • Odpowiedz
@czarekn: Ocieranie się półnago na rurze i robienie jakichś fikuśnych wygibasów to przecież sport jak każdy inny. To dokładnie to samo co bieganie o 5 rano po lesie w starym rozciągniętym dresie! Sport jak każdy inny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czarekn: az weszłam w to znalezisko i wcale nic strasznego mirki nie pisały. Nawet nie polowe tego co zawsze potrafią pisać standardowych żartów. Po takim jej komentarzu spodziewałam sie ze bedzie tam jak zwykle wulgarne wyzywanie dziewczyny
  • Odpowiedz
@gnt_1: @Flypho: @Francisco_dAnconia: @pzlpzlpzl: Pole dance i taniec erotyczny to nie to samo. Polecam pójście do klubu ze striptizem i na trening pole dance i porównać.
Taniec erotyczny to właśnie kocie ruchy, seksowna bielizna, szpile itd a pole dance to zupełnie co innego. A ubiór musi być skąpy ponieważ to skóra daje przyczepność do rury więc nie mogą być ubrane w długie spodnie bo by się zsuwały.
  • Odpowiedz
@foreveralone: a co złego w tańcu na rurze ? Jest to takie samo ćwiczenie jak każde inne. Tak jak by się nabijać ze skoku przez skrzynię albo ćwiczenia na drabinkach lol. Z tego wnioskuje, że to dzieciaki
  • Odpowiedz
@foreveralone: skojarzenia skojarzeniami, myśle, że każdego na nie stać ale nie każdy się z nimi uzewnętrznia :) swoją droga ciekawe jakie skojarzenia są z piłką do ćwiczeń ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz