Wpis z mikrobloga

Ponad 32 tys polskich złotych miesięcznie, przecież to jest nienormalne! Za co? Za mówienie do kamery, i to mówienie o swoim codziennym życiu, o swoich przemyśleniach. Przecież to co on ostatnio nagrywa to jest jakaś telenowela. Sam lubię sobie czasem posłuchać bo mądrze gada. No ale czy wystarczy być niebanalnym żeby dostawać tyle pieniędzy? Bo żadnej wartości użytkowej czy artystycznej te filmy nie mają. Sam Gonciarz też nie jest nikim wyjątkowym. Na czym więc polega jego geniusz? Ja tego kompletnie nie rozumiem. Buja się za pieniądze z publicznej zbiórki (wiem że zajmuje się produkcją filmów również zawodowo, ale to nie ma znaczenia), właściwie to jest wyrafinowane żebractwo w dodatku w pewnej części od gówniaków. Jak można komuś płacić za jego rozkminki i pokazywanie prywatnego życia? Jak uważa że ma coś ciekawego z czym może się podzielić to niech się dzieli i się cieszy że kogoś to w ogóle interesuje.
#gonciarz #boldupy #oswiadczenie
Pobierz kwadrylion - Ponad 32 tys polskich złotych miesięcznie, przecież to jest nienormalne!...
źródło: comment_1gOu9cI6bPmXYuBN0dRtmZ3rcRmeoSSp.jpg
  • 104
@kwadrylion: A co z pewdiepie ? on też robi z siebie pajaca a jego wartość merytoryczna jest gorsza od gonciarza. Dużo ludzi szczególnie nastolatków nie ma życia osobistego, więc łatwo na nich trzepać kasę. Oni tracą czas ty zyskujesz mamonę, może czas samemu zacząć kariere na jutube ?
@kwadrylion płacisz za kino jak masz ochotę obejrzeć film, kupujesz płytę jak chcesz posłuchać i wynagrodzić ulubionego artystę, więc dlaczego masz nie wesprzeć swojego ulubionego jutubera żeby robił coraz ciekawsze rzeczy.
Jeżeli to nie zarzutka to odpowiedz mi, bo jestem bardzo ciekawa Twojego toku myślenia :)
@Nhfg45fffgg

Też załóż i żebraj jak cie boli o to dupa.

Skoro piszę że to nienormalne, więc raczej nie jest moim celem uzyskanie czegoś takiego
@JesusOfSuburbia

TYLKO FIZYCZNA PRACA #!$%@? XDDD

Nagrywanie vlogów nazywasz pracą? Nikomu to nie jest potrzebne, On przecież robi to dal siebie, jeśli płacisz za czyjąś pracę to dlatego że efekt tej pracy jest ci potrzebny, tutaj tego nie ma.
@Q100001011001

Co cię boli? Czy aż tak cię