Wpis z mikrobloga

@bad_luck:

Szanowny Panie Radny,

Drogi mój uczniu, czy jak powiedział Pan Jan Hurkot „geniuszu”

Wczytując się w zamieszczone na pana publicznym profilu wpisy dotyczące mojej osoby odnoszę wrażenie, że nieznane są panu słowa jak myślę bliskiego pana poglądom WOLTERA „Pierwszą zasadą dobrego wychowania jest nieobrażanie nikogo”.

Jako pana były nauczyciel z ubolewaniem patrzę na pana zachowanie i postawę, którą pan reprezentuje przy pełnieniu tak odpowiedzialnej funkcji społecznej. Cytując słowa TAYLORA MACKENZIE
@bad_luck powinni mu dać wyrównanie przynajmniej za zeszłe 4 lata jak peo było u władzy, jeżeli był na tym stołku wtedy (nie sprawdzam, mam to w dupie) to pewnie czuł się niekomfortowo i należy mu się.
dostanie wyrównanie 62400 zł

@bad_luck: ktoś mi może powiedzieć na czym to polega? Zapłacą mu 'podwyżkę' za lata wstecz? Mogę się zgłosić do mojego pracodawcy, żeby mi zapłacił różnicę za ostatnie 5 lat w stosunku do tego co zarabiam teraz?


@sebawo: zależy od umowy - w moim #korpo w #szwecja podwyżki są negocjowane pomiędzy związkami i pracodawcą i wchodzą w życie 1-go maja. Negocjacje kończą się zazwyczaj w siepniu/wrześniu, więc
@sebawo: u mnie w pracy też tak jest, przy podwyżce dostaje się wyrównanie do początku roku, w którym podpisuje się aneks. ;) Np. dostając w listopadzie +500zł, na konto wpływa także 5000zł za poprzednie miesiące. To chyba dobra wola pracodawcy, pewnie w jakiś sposób ułatwia to księgowanie i rozliczanie.
@bad_luck: To oczywiscie jest patola, ale co Dlugozima robi z Trzebnica to tylko wiedza mieszkancy tego miasteczka. Od 2009 bywa w Trzebnicy kilka razy do roku, mieszkalem tam rok. W tym czasie powstal basen (nie aqua park, a szyty na miare basen + kilka atrakcji), zremontowali centrum, odnowili glowna ulice, zrobili deptak, przez cale wakacje sa atrakcje dla dzieci i nie tylko, teraz biora sie za Kocia gore, odnowili stawy, powstal