Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam sprawę. Naprawdę moim ulubionym tekstem w tego typu tematach jest: "a nie lepiej dołożyć 150 tysi i kupić coś porządniejszego?", lecz niestety w tej sytuacji mam 7 tys. złotych i potrzebuję kupić samochód. Dodatkowym wymaganiem jest to, że po złożeniu siedzeń musi zmieścić się kosiarka.
Co polecacie?
W tej cenie widziałam kilka aut typu Volvo V40 roczniki ok. 2000. Czy warto się zastanowić, czy może coś innego? Nie musi to być aż tak duży samochód jak to volvo. Tylko warunek kosiarki musi być spełniony.
Dajcie znać, bo nie znam się na tym temacie.

#kupujzwykopem #auta #samochody #samochod #volvo
  • 103
  • Odpowiedz
@piornik_z_sarenka: Miałem V40 i o ile to bardzo fajne auto, to wersji z dobrym silnikiem (T4) pewnie nie trafisz w tej cenie i niemal na pewno będzie coś do roboty. Do tego tak jak mówi @matetw V40 nie jest dużym autem. Nie pamiętam ile ma tam w bagażniku, ale jest to lekko ponad 400 litrów w dość niefortunnych kształtach. Nie zgadzam się natomiast co do foteli - miałem takie standardowe w
  • Odpowiedz
Tylko Mazda.
626 polecam ( ͡ ͜ʖ ͡)
Hatchback, bagażnik 500l. Oprócz rudej szmaty i drobnych pierdół, auto bezawaryjne.
  • Odpowiedz
@piornik_z_sarenka: ja kupowałem właśnie Volvo V40 1.8 z 2000 żeby wozić rzeczy z działki :). Kosiarki wchodzą spokojnie. Z pół roku szukałem egzemplarza dla siebie i w koncu trafiłem na okaz za 8k ze świeżo zamontowaną instalacją LPG. Także polecam :)
  • Odpowiedz
@antic: 2 czy 4 osobowa? bo nie widzę ze zdjęcia.
@Urajah no właśnie nie. jedni kupują samochód tylko do poruszania się po mieście, żeby zmieścić się na parkingu w galerii, inni natomiast również na wypady na działkę.
@Vister81 tak, podobają mi się mazdy. mazda jest samochodem japońskim. co z drogimi częściami?
  • Odpowiedz
@piornik_z_sarenka: 2 osobowa, zarejestrowana jako ciężarowo-osobowy :D :D więc jeśli kupujesz na firmę odliczasz vat z paliwa ( a, że pali koło 5l. ciężko taniej jeździć :) ), części itp. Cena z FV 23%, netto 7307 :)
  • Odpowiedz