Wpis z mikrobloga

@Axiss: To co z tego. Z używek nie złożysz pc który zapewni ci granie w ultra przez kilka lat w 60 fpsach, mimo ze rynek pc zwolnił i tak bardzo szybko się rozwija. A nowych części nikt raczej nie sprzedaje, no chyba że są uszkodzone
@sad_pepe: gość chce wydać 2500 zł, a ty piszesz o high endowych podzespołach. dodam jeszcze że często wypada kupić nowe chłodzenie, do procka i ewentualnie karty graficznej. reszta może być używana.
Typowy nie znam się to się wypowiem.... zapoznaj się z rynkiem pc a potem pogadamy.


@mamrotekk: co #!$%@?? złóż mu zestaw za 2500 z nowych części, który pociągnie np. wiedźmina w 60fps na wysokich, a ja złożę z używek z allegro i olx. będziesz mial #!$%@? swoje "zapoznaj się z rynkiem"...
@zweipack: o, spoko. Nie wiedziałem, że kompa do grania za 2500 tysiąca można mieć. Rozumiem, że to będzie taki, który jakościowo dogoni/przegoni ps4? Ciekawe, co jaki czas trzeba by go dozbrajać?
@noitakto: PS4 przegoni lekko, ale dozbrajanie jest czasochłonne. trzeba szukać topowych cześci sprzed kilku lat, konkretnych modeli procesorów, pasujących do architektury płyty glównej etc. to zabawa dla pasjonatów. ja np. kiedyś spędziłem tygodnie żeby znaleć wymarzony procesor Q9950, bo to był najwyższy model, który pociągneła moja płyta główna, a na rynek wchodziła już wtedy druga generacja i3/5/7