Wpis z mikrobloga

@zweipack i5 Haswella która jest minimalnie słabsza od i3 6100 ale jednak... 780 ti duzo slabszy od rx 470. a drugą opcje to juz pominę 1250 zl+1600zł =2850 zl budzet przekroczony, nie wiem na jakie ssd ma starczyć :D
Ogólnie nie wiadomo co ten komputer przeżył i co najwazniejsze, niewiadomo jaki ma zasilacz, próbuj dalej
1250 zl+1600zł =2850 zl


@mamrotekk: 1250+1100. jak masz wątpliwości co do ceny, to nowe 1060 mieści się w budżecie. nie będę próbował dalej bo i tak cię nie zadowole i zawsze będziesz mógl powiedzieć

Ogólnie nie wiadomo co ten komputer przeżył

chcesz to kupuj sobie najnowsze podzespoły, ba! dokupuj do nich przełużoną gwarancje, ale nie mieszkaj mirkom w głowach i nie prowokuj do niepotrzebnych wydatków.
powtarzam - nowy musi być tylko
@zweipack: no nie ma u mnie SSD, bo też nie ja wysyłałem link do tego koszyka :D

nowy powinieneś kupić tylko dysk

czy zasilacz podoła tej 780ti. mój błąd.


Czyli za 1250 dostaje budę, kiepską płytę, 2x4 ram i taki sobie procek. Których nowe odpowiedniki kupiłbym za jakieś, niech będzie nawet 150 złotych więcej.

geforce-gtx-980


Ale wiesz że 980 in 2016 to trochę LUL?
Ale wiesz że 980 in 2016 to trochę LUL?


@TheMadHatter: tak się właśnie kupuje używany sprzęt. wyższe modele z poprzednich generacji.

dodam więcej. używany sprzęt kupuje się od mireczków z waszą mentalnością i stabilną sytuacją finansową, która pozwala im wydawać po 5000 co dwa lata, bo wlaśnie stary sprzęt to "trochę LUL".
@mamrotekk: @TheMadHatter: 980 i 1060 sa porównywalne. pewnie można wyrwać używkę taniej, dałem pierwszą z brzegu. a co do tego że NOWY, pewnie #!$%@? że NOWY, jak się ktoś tasuje do tego ze NOWY, wącha pudełko, robi zdjęcia czy co wy tam #!$%@? robicie to wiadomo że NOWY. ja próbuję od godziny wyjaśnić że używany jest tańszy, ewentualnie wydajniejszy za tą samą cenę.