Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam wszystkich.

Z przyjemnoscia chcialbym poinformowac, ze zakonczyly sie moje 2 letnie badania nad relacjami damsko - meskimi. Badania mialy na celu sprawdzenie zaleznosci pomiedzy uroda/charakterem mezczyzny a uroda dziewczyny w znanej wszystkim skali Stulejmana.

Mezczyzn podzielilem na 3 kategorie
- ładnych z ryja - (oraz wysokich), tutaj znajduja sie modele o twarzy Brada Pitta i wzroście pow. 1.90m.
- brzydkich z ryja - tacy jak ja
- o silnym charakterze - faceci, ktorzy posiadaja tzw. bajere, pewnosc siebie, inteligencje i obycie.
- o slabym charakterze - tacy jak ja
- dobrze zbudowani - sylwetka nienaganna, dobrze zarysowane miesnie
- slabo zbudowani - tacy jak ja

Kobiety (tutaj opis bedzie bardzo subiektywny, macie prawo sie z nim nie zgadzac)
- brzydkie - tutaj sa to przedewszystkim dziewczyny grube i zaniedbane
- przecietne - szczuple
- ladne - szczuple i o bardzo ladnych rysach twarzy (wiekszosc z tindera, fotki)
- top - to samo co ladne + bardzo inteligentne, wysportowane

Wyniki badan zostaly zebrane w zalaczonym screenie z excela. Wynika z niego, ze faceci o wysokiej urodzie (twarz, wzrost) maja przewage nad facetami o silnym charakterze oraz dobrze zbudowanymi. Wynika z nich takze to, ze nie wystarczy byc wysportowanym jak twierdza wykopki zeby wyrywac najladniejsze dziewczyny. Bez zaskoczenia oczywiscie w przypadku osob pokrzywdzonych przez genetyke i los, tacy nie maja szans praktycznie na nic procz zwiazek z zdesperowana, gruba dziewczyna.

Jestem ciekaw jak Wy to widzicie, podzielcie sie swoimi spostrzezeniami.

#rozowepaski #badania #niebieskiepaski #zwiazki #seks #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam wszystkich.

Z przyjemnosci...

źródło: comment_bVA5dlJkznE7KAcRIP1ugTiTbU7kUFgt.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
OP: @Lesbijska_mewa: to praktycznie nie gra roli dla kobiet
@SwiniaczXXX: prawdopodobnie jestes wysoki albo po prostu przesadzasz z ta brzydota. Choc wg badan lapiesz sie na 8-9 (seks) nawet z brzydka morda.
@Djkudlaty: no, tak, bo jak przestane tak myslec to beda sie wokol mnie krecily dziewczyny jak wokol typa, za ktorym wlasnie wracalem ze stolowki. 1.90, ladny z ryja i 4 laski z nim szly xDD Na
  • Odpowiedz
OP: @Djkudlaty: za kazdym razem jak to slysze, wysylam ludziom swoja morde na PW z pytaniem "Czy dalej twierdzisz ze z takim ryjem moge sie ogarnac"? Najczesciej wtedy slysze wyrazy wspolczucia i przeprosiny. Czy wy wygrywy nie rozumiecie ze nie kazdy ma atencje taka jak wy? Ze dziewczyny nie do kazdego tak sie łasza jak do was? No chyba niestety nie rozumiecie. Myslicie ze one tak chetnie gadaja z kazdym?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ehh dobra nie przekonanych się nie przekona, ale może sam nie potrafisz czegoś zauważyć, także 2 lata poświęciłeś na jakieś badania, dzieląc ludzi na kategorie, które są właściwe tylko dla Ciebie. A w ciągu tych 2 lat mogłeś z faceta o słabej sylwetce stać się facetem z dobrze zbudowaną sylwetką, równocześnie pracując nad pewnością siebie, obyciem, słownictwem itp. Dlatego dzielenie ludzi w ten sposób to tylko takie wytłumaczenie, dla samego siebie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nie napisałeś nic o metodologii badań i nie dałeś żadnych surowych danych. Tylko jakieś "wyniki", które same w sobie można o kant dupy rozbić -- zamalowane prostokąciki w Excelu.

Tak: dobry ryj i wysoki wzrost pomagają wyrywać hot laski. Niektórzy lecą praktycznie tylko na tym i radzą sobie bardzo dobrze (znam paru dobrych graczy, dla których wygląd był przez długi czas tak naprawdę jedynym plusem, którego używali).

Ale wypracowana budowa
  • Odpowiedz