Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam wszystkich.

Z przyjemnoscia chcialbym poinformowac, ze zakonczyly sie moje 2 letnie badania nad relacjami damsko - meskimi. Badania mialy na celu sprawdzenie zaleznosci pomiedzy uroda/charakterem mezczyzny a uroda dziewczyny w znanej wszystkim skali Stulejmana.

Mezczyzn podzielilem na 3 kategorie
- ładnych z ryja - (oraz wysokich), tutaj znajduja sie modele o twarzy Brada Pitta i wzroście pow. 1.90m.
- brzydkich z ryja - tacy jak ja
- o silnym charakterze - faceci, ktorzy posiadaja tzw. bajere, pewnosc siebie, inteligencje i obycie.
- o slabym charakterze - tacy jak ja
- dobrze zbudowani - sylwetka nienaganna, dobrze zarysowane miesnie
- slabo zbudowani - tacy jak ja

Kobiety (tutaj opis bedzie bardzo subiektywny, macie prawo sie z nim nie zgadzac)
- brzydkie - tutaj sa to przedewszystkim dziewczyny grube i zaniedbane
- przecietne - szczuple
- ladne - szczuple i o bardzo ladnych rysach twarzy (wiekszosc z tindera, fotki)
- top - to samo co ladne + bardzo inteligentne, wysportowane

Wyniki badan zostaly zebrane w zalaczonym screenie z excela. Wynika z niego, ze faceci o wysokiej urodzie (twarz, wzrost) maja przewage nad facetami o silnym charakterze oraz dobrze zbudowanymi. Wynika z nich takze to, ze nie wystarczy byc wysportowanym jak twierdza wykopki zeby wyrywac najladniejsze dziewczyny. Bez zaskoczenia oczywiscie w przypadku osob pokrzywdzonych przez genetyke i los, tacy nie maja szans praktycznie na nic procz zwiazek z zdesperowana, gruba dziewczyna.

Jestem ciekaw jak Wy to widzicie, podzielcie sie swoimi spostrzezeniami.

#rozowepaski #badania #niebieskiepaski #zwiazki #seks #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam wszystkich.

Z przyjemnosci...
źródło: comment_bVA5dlJkznE7KAcRIP1ugTiTbU7kUFgt.jpg
  • 50
@Sh1eldeR: ze wszystkim sie zgadzam poza ostatnim punktem. W tym wieku brak seksu tak ryje banie, ze nie da sie przestac o tym myslec. I szybko wpada sie w bledne kolo, bo skoro jest sie prawiczkiem to i tak z tego nic nie wyjdzie wiec z gory nie ma to sensu. Oczywiscie mozna bawic sie w leki czy wlasnie tryb mnicha, problem jest jednak taki, ze to w koncu moze #!$%@?
@Sh1eldeR: w zaden sposob. Powiem wiecej, zanim poszedlem na dziewczyne z roksy palowalem 3 razy dziennie, teraz 1-2, bo zobaczylem jak nedznym substytutem jest masturbacja ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pozatym nie rozumiesz o co chodzi. Osoba, ktora jest prawiczkiem ma zanizona samoocene, rownoczesnie bardzo chce zaruchac, tym samym jego celem nadrzednym staje sie cipka, a nie czlowiek z ktorym stworzylby zwiazek. Ja zobaczy, ze cipke ma na
@wyjde_z_przegrywu:
Na swój posrany sposób, jest w tym pewna logika.

palowalem 3 razy dziennie

Ło #!$%@? :)

Ja zobaczy, ze cipke ma na wyciagniecie reki myslenie wraca na wlasciwy tor

To akurat zdrowe, docelowe myślenie.

Co wiecej, jesli do zwiazku dojdzie do pierwsza mysl jaka mu przychodzi to ciekawe jak to jest inna, wiem z autopsji, to byla dokladnie pierwsza mysl jaka mi przyszla po wyjsciu od divy.

Haha, zaręczam Cię,
@Sh1eldeR: Tak, w tym szalenstwie na pewno jest metoda. Prawictwo w tym wieku, ktore nie jes wynikiem wlasnej decyzji to wielki ciezar, i zawsze bedzie balastem. Co do zwiazku, poczytalem troche kobiecych relacji ze zwiazkow z prawiczkami na damskich forach, i wiele wlasnie pisalo, ze zaczynalo im odbijac, zarzucac dziewczynie brak dziewictwa etc. Watpie, abym ja mial taki problem, bo mimo bycia prawiczkiem do 25lv pot katem swiatopogladu jestem niezwykle liberalny,
@AnonimoweMirkoWyznania: w calej swojej przegrywowej historii klamalem tyle razy, ze moglbym z klamania dawac wyklady... Klamalem za rowno rodzine, nauczycieli, znajomych. Bozia tez obdarowala mnie duzymi zasobami kreatywnosci, tak wiec w tej kwestii nie bedzie duzego problemu. Juz mam zarys tej historii, reszta dopisze sie jak kiedys kogos poznam, nie bede tworzyl czegos co nie trzyma sie kupy, nigdy w zwiazku nie bylem wiec tutaj doswiadczenie samo sie nie nabedzie, jesli