Wpis z mikrobloga

z takich życiowych porażek to będąc niedawno na lotnisku pogłaskałam psa policyjnego i dostałam opieprz od pana policjanta. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fsfdjf I dobrze zrobił, nie wiem czy wiesz ale te psy są też trenowane na psy obronne i przy "niewłaściwym" głaskaniu/ruchu z twojej strony pies mógłby odebrać to jako próbę ataku i mogło by się to dla Ciebie zle skończyć
  • Odpowiedz
@fsfdjf: mi na lotnisku przy odprawie wypadł tampon jak wreczalam dokumenty do kontroli...potoczyl sie i wypadł centralnie na środek. Poza tym raz zżygałam się na płytę lotniska po lądowaniu () ehh aż muszę się przejść po pokoju...
  • Odpowiedz
@Akos: jeśli pies był jeszcze szkolony, to obce osoby nie powinny z nim wchodzić w taką interakcję, ale co tam - łatwiej uznać, że ktoś jest gburem, nie?
  • Odpowiedz
  • 0
@fsfdjf też kiedyś widziałem jak na jakimś pokazie gość chciał pogłaskać psa sokistów to miał szczęście że miał kaganiec bo by go rozszarpał
  • Odpowiedz
@fsfdjf: Kobiety jak dzieci. Rozpraszasz pieska, który na pewno musi mieć dobrze rozgraniczone, kiedy jest na służbie, a kiedy nie. Nawet człowiek nie powinien pracować w tym samym miejscu, gdzie odpoczywa, powinien mieć wyraźną granicę, aby móc się w pełni skupić na obowiązkach. Równie dobrze mogłabyś więc zacząć pieścić policjanta po genitaliach i dziwić się, że nie ma nastroju do zabawy ;)
  • Odpowiedz
@fsfdjf: Na przejściu granicznym musiałem zapłacić cło czy tam mandat czy coś tam za nadwyżkę towaru, który zgłosiłem ale musiałem oddać bo za dużo go było. Przy kasie siedzę sobie i czekam aż oni to wszystko podliczą i wchodzi celnik z psem, który mnie powąchał, ja zacząłem go głaskać a ten nagle zaczął się tarzać po ziemi żeby go po brzuchu drapać. Mina celnika nie do zapomnienia a jego w--------e
  • Odpowiedz
@terwer358: Ale mógłbym mieć a szukają z wielką nadzieją, że coś znajdą, ja bym tak nie potrafił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@rss: Jeśli ktoś jest niemiły to jest gburem, jak już pisałem wszystko da się załatwić w normalny, miły sposób, bez warczenia na ludzi z byle powodu.
  • Odpowiedz