Wpis z mikrobloga

a ja kiedyś odkryłam zagadkę bezdomności (sama prawie zostałam bez dachu nad głową). bo to jest tak, że idziesz wyrzucić śmieci do kontenera no i masz ze sobą klucze od mieszkania - trzymasz je w ręce i wrzucasz worek a klucze wpadają razem z nim. Stąd się biorą bezdomni i dlatego grzebią w kubłach, bo szukają kluczy
  • 33
  • Odpowiedz
@smutna_zabka: aj co ty #!$%@? głupoty? Ma mi być żal kogoś kto cała rentę czy inny hajs przepija? To nie jest tak ze bezdomny nie ma nawet 1zl... Ma hajs i to czasem nie mały.. To jest jego wybór że chleje zamiast oszczędzić i wyjść na ludzi....

  • Odpowiedz
  • 9
@smutna_zabka:
@magenciorek: czy ktoś broni bezdomnym ogarnąć się, umyć, przestać #!$%@?ć gorzałą i iść do najprostszej pracy, wynająć jakiś pokój albo mieć przydzielone swoje miejsce w schronisku tak na początek? wszyscy się tu śmieją z papieża to bezdomni mieliby być jacyś wyjątkowi tutaj? mnie wpis akurat rozśmieszył
  • Odpowiedz
@Antwito: do mnie do pracy regularnie przychodzi jeden bezdomny, jeszcze nie widziałem go trzeźwego, co jakiś czas kupuje jakiś najtańszy telefon a tak to czasem ma jakiś złoty zegarek, a na drugi dzien już nie ma .. na pytanie gdzie ma sikora? mówi że zgubił wczoraj, "wiesz pan jak jest, człowiek nie wszystko pamieta xD" . Poza tym noglegowni jest pełno , jedyny warunek ? trzeba być trzeźwym ... jak
  • Odpowiedz
@smutna_zabka: Z ludzkiego nieszczęścia? Nie. Z ludzkiej głupoty? Tak. Jeśli bezdomny nie chleje, to bez problemu może znaleźć nocleg w przytułku dla bezdomnych, w każdym mieście jest taki. Jedzenie za darmo też dostanie, prysznic nie jest problemem. Problemem jest to, ze wolą oni schlać mordę.
  • Odpowiedz