Wpis z mikrobloga

Mirki jest taka sprawa. Jestem 24 lvl. Moja dziewczyna chce się rozstać, gdy powiedziałem jej, że nie możemy razem zamieszkać. Mieszkam z mamą, a ona nie chce mieszkać z teściową pod jednym dachem. Tak, mieszkam z mamą, która wychowywała mnie samotnie, bo mój ojciec miał mnie gdzieś. Mamą, która wypruwała sobie flaki, żebym mógł pójść do szkoły i na studia. Mamą, która w wieku 47 lat dostała silnego wylewu i nie może sama funkcjonować. Mieszkam z mamą, której nie zostawię, bo jakaś suka nie potrafi tego uszanować. I niech sobie mówi, że jestem "cipką bez jaj". Jaja mają ci, którzy potrafią zadbać o swoich najbliższych. Gdyby jej zależało to by ze mną została.
#logikarozowychpaskow #zwiazki #feels #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stefciobrzucho:

Też tak skończysz


Nie, nie skończy.
Bo losowy wujek tak skończył to on też musi (XD!). Kekłem bardzo z typicala. Dziwię się czemu ta strona nie została jeszcze poradnią dla życiowo nieudolnych. Przecież tutaj co drugi posiada 50-letnie doświadczenie życiowe w wieku 20-30
  • Odpowiedz
@Sztenberger: Może poszukaj kogoś do pomocy, wiem że to straszne, ale nie możesz czekać "aż mama umrze" żeby zacząć sam żyć! To nie po to to wszystko zrobiła przecież żebyś miał zmarnowane życie... ()
  • Odpowiedz
@Sztenberger: Dobrze zrobiłeś. Szkoda jakbyś dziewczynie życie zmarnowała pakując ją w taki układ, ale widać, że kumata laska, bo pierwsza wyczuła pismo nosem i się postawiła. Powodzenia z kimkolwiek kto zgodzi się mieszkać z mamusią pod jednym dachem. Ciekawe kto pierwszy dostanie nożem.
  • Odpowiedz