Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania To zależy jakiego koloru są Twoje rozstępy Jeżeli są perłowe, bo miałaś je wcześniej i nic nie robiłaś to już za późno. Jeżeli są mniej więcej koloru fioletowego lub podobnego to możesz używać maści i innych specyfików, które widnieją na rynku. A najlepiej to nauczyć się z nimi żyć.
@AnonimoweMirkoWyznania: całkiem możliwe, że już nigdy ich się nie pozbędziesz, niestety, trzeba się nauczyć z nimi żyć ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale żeby je jak najbardziej zredukować to 1) dbanie o nawodnienie organizmu 2) przysiady 3) peeling pobudzający, od siebie polecam kawowy
@AnonimoweMirkoWyznania: Mi się zrobiły w wieku 16 lat, bo wcześniej ważyłam może ze 25 kilo i nagle przytyłam do 40, nie robiłam z nimi kompletnie nic poza obowiązkowym peelingiem całego ciała i balsamem, i ćwiczeniami (w znacznej mierze przysiady), które już wcześniej wchodziły w dzienny zwyczaj. Na chwilę obecną prawie ich nie widać, skóra ładnie się ściągnęła dzięki tym wszystkim zabiegom. Zimny prysznic regularnie też dużo pomaga. :) powodzenia i cierpliwości