Wpis z mikrobloga

@mamrotekk: jestem bardzo ciekawy w jaki sposób przeskoczyliśmy z Twojego niezadowolenia ryjem gościa, który nagrywa filmiki na YT do mojego spotykania sie z dziewczynami... Zmieniasz tematy prawie tak dobrze jak moj #rozowypasek
  • Odpowiedz
@travikk Mysle ze nie bardzo zrozumiałeś o czym piszę wiec moze dlatego wydaje Ci ze to JA zmieniam tematy.
Jakoś średnio mnie interesują Twoje problemy z komunikacją z różowym :)
  • Odpowiedz
@travikk: Kurde, miał tak z 7 lat temu filmik z karpiem, ale bardzo szybko zniknął. Kojarzysz (albo ktoś z czytających)?

Judet?! Jordan?! Wy w moim domu... razem?!
  • Odpowiedz
Ten cały chłam się zleciał bo #!$%@? które nie nadają się to jakiejkolwiek pracy odkryli że można zarobić pieniądze na byciu "życiowym guru" gimbazy.


@mamrotekk: jesteś może z tych, dla których praca to jedynie #!$%@? po 14h w kopani? Jak ktoś się utrzymuje z nagrywania filmików dla idiotów, to to też jest jego praca. #!$%@? właśnie nazwałbym ludzi, którzy jedyne co potrafią, to przerzucać cegły z miejsca na miejsce, albo
  • Odpowiedz
@fegwegw Pudło. Jestem z tych dla których praca to moze być hobby w której spędzam miło czas mimo że jeszcze nie ukończyłem 22 lat.
I nie, nie jest to praca fizyczna.
Spójrz na to z innej strony: sparwdz sobie tak na szybko 15 najbardziej znanych jutuberow (tfu, brzydze sie tego slowa). zdecydowana wiekszosc gdyby nie internet to te #!$%@? siedzialy by na garnuszku u rodziców albo tak jak piszesz przerzucając cegły
  • Odpowiedz