Wpis z mikrobloga

@Fafnucek: do idiotek, które najpierw krzyczały na protestach, że ich ciało to ich wybór, a teraz jadą po Przybyszowej jak po łysej kobyle, bo im to co ona zrobiła nie jest w smak.
@Stara: wspieram czarny protest, nie podoba mi się to co Natalia zrobiła (osobiście bym tak nie postąpiła, nie z takich pobudek jakie ona podała) ale nie będę jej obrażać, bo to naprawdę jej wybór xD
@kicajka: @Stara: No zara, zaraz. Teraz generalizujecie. Nawet feministki, zwolenniczki poszerzenia uprawnień do aborcji nie są grupą homogeniczną i traktowanie ich jako takie jest nieporozumieniem. Do tego Natalia wypowiedziała się w kontrowersyjnym temacie w sposób wzbudzający poważne wątpliwości natury moralnej. Jeżeli miałbym pisać hipokryzji, to pisałbym właśnie o Natalii. Buddyzm, joga, kochajmy wszystko życie, a jebnę sobie skrobankę.
@Fafnucek: nic nie generalizujemy, ten wpis jest skierowany do konkretnej grupy kobiet, tych które wykazały się hipokryzją (najpierw krzyczały o tym, że nie chcą być potępione za to co robią ze swoim życiem i ciałem, a później potępiły Natalię za to co ona zrobiła).
Co do tego co zrobiła Natalia wypowiadać się nie będę, mam swoje zdanie na ten temat (niezbyt pochlebne) ale to nie jest moje życie i nie jest