Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki!

Zakładamy konto na wykopie i z tej okazji mamy dla Was małe #rozdajo ( ͜͡ʖ ͡€) . Jesteśmy zawodową ligą piłki ręcznej. Będziemy tutaj wrzucać najciekawsze wydarzenia z polskiego szczypiorniaka. Mamy nadzieję, że na wypoku znajdują się fani handballa.

Do wygrania oficjalna piłka PGNiG Superligi Select Ultimate z podpisami zawodników Mistrza Polski Vive Tauron Kielce, albo innej drużyny Superligi.

Zasady powszechnie znane. Zielonki nie biorą udziału, losowanie przez #mirkorandom do piątku do 12. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pgnig_superliga #pilkareczna #rozdajo #mikrokoksy #sport #vive
Pobierz
źródło: comment_TSnCP04tnUGjshipmIwdaDjwORgf4L9i.jpg
  • 70
@PGNiG_Superliga: Mam pytanko,
czy prowadzicie kanał na YT na którym znajdują się najlepsze akcje kolejki itp materiały? I dlaczego nie?
Wiem, że piłka ręczna chce się rozwijać, jak dla mnie to powinien być nasz sport narodowy, ale szczerze niewiele fajnych filmików do mnie dociera na FB czy na YT, a to bardzo ważne w obecnych czasach.
@Dziadek93: Ok, dzięki. Ale chodzi mi bardziej o krótkie filmiki z pojedynczymi akcjami. Takie jakich pełno w piłce nożnej. To są rzeczy które krążą po social media. Nie każdy zainteresuje się wywiadem, z zawodnikiem którego nie zna za dobrze. Natomiast obejrzeć strzał w okienko, czy jakąś składną akcję niemal każdy lubi. Tak można zainteresować nowych potencjalnych kibiców.