Wpis z mikrobloga

#apple #macbook Chyba trzeba bedzie sie schlac i po pijaku to zamowic, bo na trzezwo rozsadek nie pozwoli
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@reboot: szczesliwie do xcode czy sublime to mi duzo nie trzeba, ale grafikow wnerwia juz nawet ten escape. Ciekawa sytuacja, microsoft dzisiaj mial bardzo udana konferencje i moze sie okazac, ze pierwszy raz od wielu lat kopneli apple w jaja
  • Odpowiedz
@miknan: Gdybym miał wybierać, brałbym najtańszego bo aż tak mocnych bebechów nie potrzebuję. Ale z portami to przegieli. Na nic mi dwa porty. Jedno ładowanie i jedno zostaje pod hardware.
  • Odpowiedz
  • 0
@reboot: mi sie ten toolbar podoba. Z terminalem integracja, z xcode tez jakas, maschine studio pewnie tez dobry uzytek zrobi, chociaz w sumie pokrywa sie to z wyswietlaczem maschine - na zywo trzeba to zobaczyc i ocenic
  • Odpowiedz
@miknan: Ciekaw tylko jestem ile jednocześnie można podpiąć zwykłych USB2 urządzeń pod ten usb-c, nie tracąc na napięciu, z czym zwykły port usb ma problem. Przy trzech urządzeniach zewnętrznych (do produkcji muzyki) jeden z nich już ma problem z przesyłem danych nawet...
  • Odpowiedz