Wpis z mikrobloga

#apple #macbook Chyba trzeba bedzie sie schlac i po pijaku to zamowic, bo na trzezwo rozsadek nie pozwoli
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@rolfik_r1: w zeszlym roku pod wieczor wbilem do ispot, wzialem iphone 6s plus i impulsywnie zegarek 42 mm. Mialem go na reku jakies dziesiec razy moze, wole uwazac;)
  • Odpowiedz
  • 0
@M4ks: toolbar fajny. Pluja sie, ze nie ma klawisza escape - tu nie widze problemu, nie musi byc fizyczny, moze byc i na toolbarze. Ale same usb-c i brak minijacka to juz gorzej. Jak chociaz jack sie ostanie, to przezyje
  • Odpowiedz
  • 0
@M4ks: aczkolwiek nie moge sobie w sumie przypomniec kiedy z usb czy hdmi ostatnio korzystalem, zwlaszcza, ze np. do macbooka air tez mialem przejsciowke hdmi. Zawsze natomiast zostanie pytanie, czy nie lepiej na przecenach pro 2015 skorzystac, ale one tez maja swoje wady
  • Odpowiedz
  • 0
@M4ks: magsafe jest martwy juz niemal na 100%. Ta wtyczka wypada mi pare razy dziennie, co dobrze w moim przypadku nowemu kompowi nie wrozy. Z drugiej strony w macbooku 12 to wywalili i nikt nie narzekal - ale nie znam tez nikogo z tym macbookiem:)
  • Odpowiedz
@miknan: no nie wiem czy usb-C sie nadaje do ładowani zwłaszcza 15 MBP, do tej pory miały swoje mocniejsze zasilacze... ciekawe..
  • Odpowiedz
@miknan: Niezły absurd będzie swoją drogą. Macbook PRO(!) mający dwa tylko dwa porty USB-C, z czego jeden wykorzystywany do ładowania. Dla mnie oznaczenie PRO oznacza możliwości. I takie możliwości posiadał model 2012 bez retiny, mając szeroką gamę portów. Panel oled jak panel, nie robi mi różnicy. Kwestia przyzwyczajenia. Ale ograniczenie portów to jest strzał w stopę.
  • Odpowiedz
  • 0
@reboot: mysle, ze bedzie wiecej niz dwa porty usb-c, co zreszta wiele nie zmienia. Na 9to5mac.com nadal nie za pewni, czy bedzie jack, wiec ciezko oceniac ile czego bedzie
  • Odpowiedz
@miknan: Patrząc na to w jakim kierunku idą, usuwając porty aby uzyskać miejsce i odchudzać sprzęty - obawiam się tych dwóch portów. Wtedy ten komputer stanie się mało użyteczny dla tych PRO.
  • Odpowiedz