Wpis z mikrobloga

Wy też tak macie, że jak gracie dużo lepszym składem od przeciwnika to gra się nie klei? Jak gram z gościem który też ma skład za około 800k to gra się zajebiście, czuć skilla zawodników, a jak gram z jakimś gównoskładem za 20-50k to moi zawodnicy dostają chyba po -10 do overall statów. W 17 czułem przewagę składu, a w tej fifie modlę się, żeby trafić na kogoś ze składem za >1mln
#fifa17 #fut
  • 4
@ayylmao: Dokładnie to samo. Grać ze stosunkowo droższym zespołem jest lepiej niż ze słabszym. Miałem ostatnio taką sytuację że gość miał 6 złotych i 5 srebrnych zawodników, gdzie ja mam samych złotych, 5 liga bez żadnej porażki i męczyłem się z nim w cholerę, 20 strzalów na bramkę i żaden nie chciał wpaść a gość wypracował jedną akcję przez cały mecz i zgadnij co się stało. Przegrałem 1:0. Fuck fifa.
@ayylmao: szczerze? Przez grę od 2012 roku nigdy nie zauważyłem czegoś takiego jak handicap, ale w tym roku - gościu który w składzie ma Neymara, Lewego, Neuera i praktycznie samych najlepszych zawodników na swoich pozycjach został rozjechany przez moją Ligue 1 która kosztuje z 30k 6:0 ( ͜͡ʖ ͡€)
@ayylmao: czy ja wiem, różnie to bywa. Czasami mniej szczęścia, a czasami będąc po prostu gorszym graczem tłumaczy się porażkę handicapem. Grałem dzisiaj offfline towarzyskie na jednym komputerze z kumplem. W jednym meczu, gdzie był remis 1-1 ja miałem jeden strzał w meczu, on 11, w tym słupek, poprzeczkę, no i niezłą grę mojego bramkarza.