Wpis z mikrobloga

@NewEpisode: Biorąc pod uwagę sposób wypowiedzi twojego kolegi, to jest już nieodwracalnie #!$%@? i nawet Aston Martin mu nie pomoże w życiu.

Poza tym kto kupuje RX-8? Przecież ta Mazda ma ogromne spalanie i silnik żłopiący olej którego nikt ci nie naprawi, często mają problemy z kompresją i wyciekami, a konie uciekają z niego w błyskawicznym tempie. Niektóre egzemplarze tych silników rozlatywały się już po 150 tys. km. Są lepsze auta
@beginpl: Tutaj się zgodzę.
@chwed: Tłumaczyć mu że mu to będzie żłopać dosyć drogi olej (czytałem ze 65zl za litr na forach), spalanie nieadekwatne do mocy, no i kojot garage na jakimś #!$%@? górnym który to naprawia. Ale się usrał na rx8 i nie pogadasz. Przebieg 77k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ze wszystko co masz zawdzieczasz sobie i swojej pracy a nie dostałeś gotowe


@beginpl: O #!$%@?, jakie banały. Uwierz, że lepiej jest #!$%@?ć Astonem którego się dostało, niż jakimś ulepem, na którego trzeba było #!$%@?ć 10 lat.

to są dobrze slogany dla mentalnej biedoty. Uuuuu, oooo, a ja sam zapracowałem! Huur, duurr, pieniądze szczęścia nie dajo!.
@NewEpisode: Otwórz to ogłoszenie w normalnej wersji, a nie mobilnej i zobacz szpary przy masce na drugim zdjęciu. W dodatku zdjęcia prosto z boku są pewnie celowo robione z otwartymi drzwiami, żeby nie było widać krzywych szpar i/lub różnic odcieni lakieru. To oczywiście moje przypuszczenie, ale handlarze często tak robią, bo na żywo laikowi się to nie rzuci w oczy, a zdjęcia każdy dobrze sobie obejrzy. Często też na ogłoszeniach auta
@chwed: Tak, było bite. Masz niezłe oko, szpara po lewej większa od prawej.
@elvisiako: Tak, bo wydałem 8k zarobione #!$%@? na budowie w wakacje, i na szkolnych praktykach, żeby nie kupować gruza z 93 roku.

Generalnie w aucie do roboty jest nadkole z tyłu bo rudej tyle że dziura będzie na 100%.