Wpis z mikrobloga

Skąd ten hejt na #gonciarz na wypoku? Najśmieszniejsze są komentarze mówiące o nim jako "żebraku" podczas gdy nie prosił w żaden sposób o finansowanie na Patronie xD Niektórym się już w dupie poprzewracało, i myślą że jak ktoś ma patronite to znaczy że #!$%@?, #!$%@?ć robotę, trzeba robić zajebisty content na YT 24/7 xD Podoba Ci się twórczość Krzyśka? Wesprzyj go. Nie podoba się? Miej #!$%@?, ale sianie jadem i #!$%@? o nim jako o złodzieju i żebraku to #!$%@? przewyższające nawet wykop.peel

#polskiyoutube #takaprawda
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@realbs: Eh, co ja się będę powtarzał xD Cały czas się produkuję z racjonalnymi argumentami, nie zazdroszczę mu sukcesu, hajsu...ale co ja tam się będę powtarzał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jego fani wiedzą cały czas lepiej i to raczej głównie im się w dupach poprzewracało, że nie można normalnie skrytykować twórczości i podejścia tegoż jegomościa.. Ludzie mają prawo i hejtują Gonciarza, jak im się coś nie
  • Odpowiedz
@poloyabolo: Nie jestem jakimś fanem jego contentu, ale po prostu dziwi mnie to co tutaj czytam. Jakie niby ma podejście do widzów?

@rudy2007: A co ma pokazywać w daily vlogach? xD Ludziom się podoba jego życie i chcą to oglądać, więc on im je pokazuje. Dla niektórych rzeczywiście patrzenie się na czyjeś życie to strata czasu, ale dalej nie widzę powodu by hejtować go za pokazywanie swojego życia
  • Odpowiedz
@realbs: ale co to znaczy to całe hejtowanie? Jak napiszę, że kręci #!$%@? filmiki to jestem tym słynnym hejterem? Nie można wyrazić innej opinii niż pozytywna bo Krzysiowi będzie smutno i będzie musiał nagrać 10 minut żali jak to hejterzy niszczą mu życie? :D
  • Odpowiedz
@rudy2007: No w zasadzie to chyba tak. Znaczy szanuję czyjąś opinię, i jeśli Gonciarz kręci według Ciebie #!$%@? filmiki to chciałbym się chociaż dowiedzieć czemu masz takie zdanie, bo napisanie komentarza ''#!$%@? 2/10'' z normalną opinią nie ma nic wspólnego, tylko z właśnie bezsensownym hejtem.

będzie musiał nagrać 10 minut żali jak to hejterzy niszczą mu życie?


nagrał kiedyś taki filmik? xD
  • Odpowiedz
@realbs: Traktuje widzów jak ludzi drugiej kategorii, po prostu, w szczególności jeśli chodzi o kwestie Patronite'u i niedotrzymywania zdania. Pisze na patronie, że jego widownia stanie się głównym klientem, a film o lesie samobójców był jakościową i merytoryczną porażką ("Cho no tu Kaśka, tu pokażemy czaszkę, tu kartę SD, będzie mhroczno, creepy i nikt się nie #!$%@?, bo przecież powiedzą, że to quality, a zobowiązania patronite'owe zrobić trzeba :|). Co
  • Odpowiedz
@realbs: osoby nadużywające słowa "hejt" z reguły nie są zainteresowane merytoryczną krytyką i wrzucają ją do jednego worka z #!$%@? 2/10, kwitując dodatkowo stwierdzenia typu "po co oglondasz jak sie nie podoba" albo "zrup lepiej #!$%@?".
Wyżej już napisałem w wielkim tl;dr jaki mam z jego filmami problem - są nudne i o niczym. Nie ma nic do powiedzenia a wypełnia filmy tym bełkotem. Jak jest dobrym operatorem i kręci
  • Odpowiedz
@poloyabolo: okej, rozumiem i szanuje opinię. Sam jednak "spierałbym" się jeszcze o tego Patronite'a, bo robienie mega zajebistych materiałów wiąże się z dużą ilością czasu, na który jednak Gonciarz na chwilę obecną pozwolić sobie raczej nie może bo dalej prowadzi swoją firmę( chociaż nie wiem jak to wygląda, widziałem jedynie pare materiałów). Pracę Krzyśka oceniałbym na dłuższą skalę, bo jak dla mnie, to krytykowanie go za jeden małoprofesjoalny materiał nie
  • Odpowiedz
@realbs: i o tym piszę. Nawet merytoryczna krytyka = bycie atakowanym przez gimbofanów pałujących Wiplera do swojego idola. Nie może mi się nie podobać bo ty stwierdziłeś, że on się wzorowo spisuje. Dodaj jeszcze swoje urojenia, że każę mu z czegokolwiek rezygnować, a nie tylko przedstawiam swoje zdanie w odpowiedzi na ten wpis i już masz kolejnego strasznego hejtera, z którym możesz walczyć.
  • Odpowiedz
@rudy2007:

Nawet nie wiem jak to skomentować. Chciałbym się po prostu dowiedzieć dlaczego według Ciebie te materiały są słabe i tyle, bo jedyne co napisałeś to ''nudne''. No rzeczywiście w #!$%@? metoryczna krytyka xD

Dodaj jeszcze swoje urojenia, że każę mu z czegokolwiek
  • Odpowiedz
@realbs: napisałem ci dlaczego są nudne. Autor skupia się na mówieniu nie mając nic ciekawego do powiedzenia i przedstawianiu swojego codziennego życia, w którym nie zauważyłem nic interesującego. Napisałem ci też co mi się podoba. Chyba oczywiste jest, że jakby było więcej tego, co mi się podoba a mniej tego co mi się nie podoba to byłaby większa szansa, że mi się spodobają? Jak od tego doszedłeś do:

Skoro ludzie
  • Odpowiedz