Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA WŁAŚCICIELE PSÓW I KOTÓW. info od znajomego.
Jakaś k---a w okolicach osiedla tysiąclecia i załęża a najwięcej koło stawu Maroko rozstawia trucizny na psy i koty.
Tutki zostawia w wędlinach dlatego nie spuszczajcie PSÓW i chodźcie w KAGAŃCACH.
Straż miejska i policja ma sprawę w dupie.
#katowice #psy #koty
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no skoro tak uważasz. Może masz rację, może niesłusznie wierzę op. Op co ty na to? @Przegrywens


@blekitny_orzel: to nie chodzi o to, co kto z nas uwaza, ale co jestes w stanie udowodnic. Jesli sam fakt, ze gdzies lezy cos co moze psu zaszkodzic mialby byc przestepstwem, to tak jak pisalem - powinno nim byc np. wyrzucenie czekolady.
  • Odpowiedz
@M4ks: To wszystko zależy od twoich intencji no. Jeśli celowo rozrzucasz gdzieś coś trującego dla psów i jeszcze dodatkowo starasz się to ukryć jakoś to wiesz no. Myślę, że nie jest to zbrodnia nie-do-wykrycia a bardzo możliwe, że ktoś tak robi skoro OP zdecydował się założyć temat.
  • Odpowiedz
@Przegrywens: dziwne, ze brak reakcji, przecież dzieciory też mają odruch pchania do paszczy różnych rzeczy, albo przynajmniej brania do łap. Nie wierzę, że to nie jest dla nich niebezpieczne. Jeśli nie z powodu zwierzaków to właśnie z powodu dzieci powinni się zainteresować.
  • Odpowiedz
@Hjuman: ja czasami spuszczałem mojego psa bez kagańca. Na swoim podwórku, na różnych zadupiach sopockich i nigdy nic się nie stało. Ale gdyby mój pies zeżarł jakąś truciznę rozrzuconą przez jakiegoś debila to bym chciał jakiejś sprawiedliwości.
  • Odpowiedz