Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA WŁAŚCICIELE PSÓW I KOTÓW. info od znajomego.
Jakaś k---a w okolicach osiedla tysiąclecia i załęża a najwięcej koło stawu Maroko rozstawia trucizny na psy i koty.
Tutki zostawia w wędlinach dlatego nie spuszczajcie PSÓW i chodźcie w KAGAŃCACH.
Straż miejska i policja ma sprawę w dupie.
#katowice #psy #koty
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przegrywens: jak to "policja i straż miejska ma sprawę w dupie"? Mają w dupie, że ktoś trucizne rozrzuca po osiedlu?


@blekitny_orzel: tak samo maja w dupie psy bez kagańców i ich właścicieli... poza tym jest jakiś przepis na zestawianie wędlin z truzina, poza zmieceniem ?
  • Odpowiedz
@adgebworthy: @blekitny_orzel: @M4ks: Wiem, wiem pies powinien chodzić w smyczy i kagańcu. Ale czasami też daje mu się wybiegać na polanie, czy też idzie przy nodze z patykiem w pyszczku. Ale niektórzy puszczają psy wolno lub chodzą bez kagańca. Tak policja reaguje że przyjmują do wiadomości i tyle, trzeba samemu złapać sprawdzę na gorącym uczynku.
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel: xD sanepid... prosze sanepidu ktos wyrzucił śmieci i nie sprawdził ich biozgodnosci..
Trucizna to bardzo nieprecyzyjne określenie, równie dobrze mozna mowić, ze wyrzucenie butelki z resztkami wybielacza, ktory wszak jest żrący... a nie kojarze by kogos skazali z tego powodu.

@Przegrywens: cóż, przynajmniej sprawiedliwie - obie strony olewane sa jednakowo.
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel: xD i ci powiesz, ze to próbka czegoś co lezy na ulicy i pies może od tego umrzeć? Tych co wyrzucają czekoladę do śmietnika tez bedziesz ścigał?
  • Odpowiedz
nie śmieć tylko trucizna. Celowo tam położona. Zgłaszam podejrzenie o popełnieniu przestępstwa.


@blekitny_orzel: na podstawie faktu, ze gdzies lezy cos, czego pies nie moze zjesc/zaszkodzi mu - a tyle jestes w stanie na razie udowodnic, doszedles do udowodnienia, ze celowo ktos cos tam polozyl?
  • Odpowiedz
@M4ks: no a co? Uwazasz, że autor tego wpisu jakieś brednie wypisuje? Zobaczył coś na ziemi i hop-siup temat na wykopie że "ktoś psy chce otruć"? Ja myślę, że to się z d--y nie bierze takie podejrzenie.
  • Odpowiedz
no a co? Uwazasz, że autor tego wpisu jakieś brednie wypisuje? Zobaczył coś na ziemi i hop-siup temat na wykopie że "ktoś psy chce otruć"? Ja myślę, że to się z d--y nie bierze takie podejrzenie.


@blekitny_orzel: no sam napisal, ze nie z d--y, tylko ktoś mu tak powiedział. Czyli jeszcze gorzej.
Poza tym rozmawiamy o DOWODACH, a nie o przekonaniach psich fanatyków.
  • Odpowiedz