Wpis z mikrobloga

No kuźwa nie wierzę.... Wykop robi AMA z gangsterem, mordercą - z człowiekiem, który powinien gnić w kryminale kopany przez współwięźniów za sprzedanie "przyjaciół" - a zamiast tego bryluje po salonach, lansuje się na fb i wydaje swoje szmatławe książki.

@m__b @a__s do czego się jeszcze zniżycie? AMA z Trynkiewiczem...
Ja p------e, gdzie ja żyję...
#wykop #bekazpodludzi #rakcontent #mafia #j--------e
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xSQr:

jego przydatność jest wątpliwa więc można go posłać do kryminału

Świetny pomysł, nie ma to jak zachęcać potencjalnych koronnych hasłem 'i tak was zamkniemy' xD
  • Odpowiedz
@xSQr: Z Masą to jest ciekawa sprawa, aczkolwiek uważam, że ponosi go już trochę fantazja, że gonił moździerze i helikoptery dla hamasu itd.
No i jakim cudem jeszcze żyje?
  • Odpowiedz
Gdyby był mordercą to nie mógłby być świadkiem koronnym.


@bialaowca: no i dlatego magicznie znikały nagrania z monitoringów gdzie Masa był podejrzewany o zlecenie zabójstwa
  • Odpowiedz
K---a, polski Tony Soprano.

Facet powinien znaleźć się w beczce z kwasem solnym za takie numery jakie odstawiał jako świadek koronny. Ale widać albo g---o kogo interesowały jego rewelacje, bo nie miał sensownych informacji i był zerem w tym półświatku albo polska mafia jest tak nieudolna że nawet im się nie chce o-----ć swojego, który złamał ich zasady.

Polska mafia to jednak parodia włoskiej ndranghety xD
  • Odpowiedz
kopany przez współwięźniów za sprzedanie "przyjaciół"


@xSQr: To sprzedawanie przyjaciół jest nielegalne? Nie widzę w tym nic złego, jeśli tylko można mieć z tego wymierne korzyści, np. uniewinnienie lub znaczne obniżenie wyroku.
  • Odpowiedz
  • 0
@xSQr ostatnio w tym temacie wypowiedziała się @a__s i powiedziała, parafrazując, ze nie każdy musi być zadowolony z treści wrzucanych na wykop i nie musi w to wchodzić. Szkoda, Asiu, ze nie jesteś taka liberalna co do swoich zdjęć jak ktoś tu je wrzuca. Albo pastę o serwerowni. No ale hipokryzja mocno.
  • Odpowiedz
@xSQr: "Sądzie, zę po zlikwidowaniu gangu Pruszkowa jego przydatność zmalała". Lol k---a, nie ogarniasz sensu instytucji świadka koronnego totalnie, nie? Nie jest się świadkiem koronnym na chwile, tylko na zawsze bo inaczej nikt by się na to nie zdecydował. Być może jego udział w fakcie, ze już tego Pruszkowa nie ma był duży a jego informacje na tyle cenne, że postanowiono mu przyznać status świadka koronnego. Coś za coś. Pomyślałeś
  • Odpowiedz
@z-boy:
Gdzie Ty tu masz hipokryzję zielonko? Zdjęcia objęte są pewnymi prawami, pasta o serwerowni to jedno wielkie obrazanie administracji, a Ty to porównujesz do AMA, które się komuś nie podoba po prostu? :D
  • Odpowiedz
@coepisse: A Ty po obejrzeniu fragmentu z Masą od 19 min. wierzysz, że mordował, bo? Bo przekonany jest o tym koleś, który ten wywiad przeprowadził?

Kolejny raz powtarzam, że dla mnie liczą się dowody, a nie przypuszczenia.
  • Odpowiedz
@xSQr: A kto powiedział, że AMA mogą robić tylko jakieś wybitne jednostki, które osiągnęły coś pozytywnego, idole, autorytety, osoby godne podziwu? Jest to w pewnym sensie rodzaj wywiadu, a wywiady robi się z kryminalistami, zboczeńcami, alkoholikami, narkomanami, dziwkami itp. Dlaczego? Bo jest to po prostu ciekawe co ci ludzie mają w głowach, co przeżyli, dlaczego takimi się stali (przynajmniej mnie to właśnie pod takim względem interesuje). To że będzie AMA
  • Odpowiedz