Wpis z mikrobloga

No kuźwa nie wierzę.... Wykop robi AMA z gangsterem, mordercą - z człowiekiem, który powinien gnić w kryminale kopany przez współwięźniów za sprzedanie "przyjaciół" - a zamiast tego bryluje po salonach, lansuje się na fb i wydaje swoje szmatławe książki.

@m__b @a__s do czego się jeszcze zniżycie? AMA z Trynkiewiczem...
Ja #!$%@?, gdzie ja żyję...
#wykop #bekazpodludzi #rakcontent #mafia ##!$%@?
  • 66
mordercą


@xSQr: Gdyby był mordercą to nie mógłby być świadkiem koronnym.

Świadkiem koronnym nie może zostać podejrzany, który w związku z udziałem w przestępstwie usiłował popełnić albo popełnił przestępstwo zabójstwa (art. 148 § 1-3 k.k.) lub współdziałał w jego popełnieniu albo nakłaniał inną osobę do popełnienia takiego czynu zabronionego w celu skierowania przeciwko niej postępowania karnego.
@bialaowca miał swoich ludzi i oni mordowali (byli też ludzie mówiący o morderstwach które masa zlecił) Jak wysoko był w hierarchii nie wiem ale sam mówił o gościach ktorzy byli jego. Plus to czy był morderca czy nie-święty przecież nie był a to że mu niby żadnego nie udowodnili... jak się zgodził zeznawać to raczej zbyt dokladnie nie sprawdzali by nie tracić swiadka. To jest bandzior który zrobił swoje a potem uratował