Wpis z mikrobloga

@blahkcat: u mnie jak jest mało roboty to szef jest nawet hapi, mniej paliwa na dojazdy, mniejsze zużycie auta itp hajs z kontraktów leci, awarii nima, pracownicy zadowoleni.

Jak jest #!$%@? to nie lubimy i MY i On ;)
@blahkcat: Jak jest mniej pracy to robie swoje gownoprojekty w celu rozwijania i edukacji. Praca zrobiona, ja staje sie lepszym programista - wszyscy zadowoleni ;)
@blahkcat: ja celebruję takie momenty i siedzę cicho przeglądając mirko i inne śmieszne koty. Robię to dyskretnie, żeby jak najmniej osób zauważyło. Widzisz, brak Ci doświadczenia - w pracy chodzi o to, żeby wszyscy myśleli że jesteś zarobiony. To, czy to prawda, jest bez znaczenia.
@yorrick: Nie wiem jaką masz pracę, ale w mojej efekty widać jak na dłoni, bo w systemie/platformie webowej widać co i ile czasu robiłem. Praca pracy nie równa. Ja chcę mieć efekty i za to odpowiedni hajs - tyle.
@blahkcat: a no to spoko. O tym nie napisałeś w pierwszym wpisie. Co kto lubi. Ja bym chyba nie wytrzymał w takiej robocie jak każda moja akcja jest monitorowana przez system. A jedyne co mogę Ci doradzić, żebyś pogadał z szefostwem i tyle.