Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

W tym wątku, po moim komentarzu wywiązała się długa dyskusja na temat problemów z wykopowymi tagami. Dziękuję ogromnie za Wasze zaangażowanie, komentarze, sugestie i uwagi. Pozwoliły nam one stworzyć listę zadań/problemów (roboczo nazwaną #naprawtagi), nad którą obecnie pracujemy.

Nie chcę zostawić Was z poczuciem zignorowania tematu (tak na pewno nie jest) dlatego zdradzę, że najwcześniejsze zmiany będziecie mogli zaobserwować już na początku listopada. W pierwszym etapie skupiamy się na naprawie błędów, w drugim wprowadzimy tagi autorskie, a na końcu zajmiemy się czarną listą (to spory temat, dlatego zostawiamy go na koniec). O wszystkich istotniejszych zmianach będziemy Was informować z konta @Wykop - dobrze? :-)


#bojowkaas #wykop #wykopblog
  • 112
@a__s: czy przewidujecie rozwój aplikacji mobilnej? Można wykopywać, ale zakopywać już nie.. ankiet brak itp. No i czasem jak się przewinie dalej mikroblog i kliknie przypadkowo przycisk "back" w telefonie to nie sposób wrócić do miejsca, w jakim byliśmy..
@a__s: specjalnie sobie sprawdziłem, i tagi u mnie działają dobrze. Ale chyba raz działają, a raz nie, bo pamiętam, że jeszcze niedawno nie dało się przeglądać zawartości tagu dalej niż na kilka pierwszych wpisów.
zgłaszający zawsze uważa, że ma rację, a zgłaszany, że jest niewinny


@a__s: Owszem, ale zgłaszającego nie czekają żadne sankcje za niesłuszne zgłoszenie, dlatego wszystkie wątpliwości powinny być rozpatrywane na korzyść zgłaszanego.

zgłoszenia są czasem tak śliskie, że nie do końca wiadomo, który wybór będzie lepszy.


Dlatego podejmowane decyzje powinny bazować na regulaminie a ten nie powinien zostawiać miejsca moderatorowi na interpretację, ale tak nie jest, bo regulamin nie jest dostosowany do