Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

W tym wątku, po moim komentarzu wywiązała się długa dyskusja na temat problemów z wykopowymi tagami. Dziękuję ogromnie za Wasze zaangażowanie, komentarze, sugestie i uwagi. Pozwoliły nam one stworzyć listę zadań/problemów (roboczo nazwaną #naprawtagi), nad którą obecnie pracujemy.

Nie chcę zostawić Was z poczuciem zignorowania tematu (tak na pewno nie jest) dlatego zdradzę, że najwcześniejsze zmiany będziecie mogli zaobserwować już na początku listopada. W pierwszym etapie skupiamy się na naprawie błędów, w drugim wprowadzimy tagi autorskie, a na końcu zajmiemy się czarną listą (to spory temat, dlatego zostawiamy go na koniec). O wszystkich istotniejszych zmianach będziemy Was informować z konta @Wykop - dobrze? :-)


#bojowkaas #wykop #wykopblog
  • 112
@a__s: apropo zmian to ja bym proponował wprowadzić przycisk (np pod postem, tam gdzie są przyciski odpowiedz,ulubiony,zgłoś, link ) po naciśnięciu którego dostawalibyśmy powiadomienia gdy ktoś coś napisze w tym poście.Można by go nazwać np Taktyk, i w prawym górnym rogu , tam gdzie jest przycisk szukaj,dodaj , koperta i przycisk ,, # " po naciśnięciu którego otwierają nam się powiadomienia z tagów umieścić ikonkę na której by się pojawiała liczba
W pierwszym etapie skupiamy się na naprawie błędów, w drugim wprowadzimy tagi autorskie, a na końcu zajmiemy się czarną listą (to spory temat, dlatego zostawiamy go na koniec).


@a__s: bajojajo - póty zgłoszenia spamu i debilnych wstawek z multikont i innych nie będą rozpatrywane pozytywnie to nie uwierzę
@a__s: co do appki mobilnej, to napisze tu, moglibyście cos zrobic zeby po kliknięciu w obrazek mógł sie on załadować w tle kiedy wychodzimy? Ładuje ogromny gif 12MB których tu pełno, zamykam bo chce poczytać komentarze i musze na czuja go otwierać zeby przypadkiem nie stracić (,)
Inna sprawa ze na iOS (nie wiem jak na innych platformach) moglibyście zrobic powrót do poprzedniego ekranu przesunięciem w prawo
@a__s:
1. Jak się wchodzi na tag i chce wyszukać jakiś archiwalny wpis, to człowieka trafia kiedy się przeklikuje przez te miesiące i lata w których nie było ani jednego wpisu. (przynajmniej tak było do niedawna, ostatnio nie sprawdzałem i teraz też nie mogę trafić tagu w którym była cisza od dłuższego czasu) Całe szczęście, że wróciliście do doładowywania wpisów w miarę przewijania.

2. W Mój Wykop brakuje filtra samych znalezisk
@a__s: Aniu, powiedz programistom, żeby wpisy w ramach tagu dało się sortować po liczbie plusów (tak samo zresztą jak i wpisy konkretnego użytkownika w danym tagu).

W ten sposób można np. wejść w tag #heheszki i widzieć wpisy, które miały po kilka tysięcy plusów, potem takie, które miały coraz mniej.

Tak samo jeśli poprawicie wpisy konkretnego użytkownika w danym tagu (np. http://www.wykop.pl/tag/gif/autor/fledgeling/ ) to fajnie, żeby te wpisy były posortowane wg
@a__s: jakby coś, to o tutaj przepowiadam, że naprawienie tagów oznacza koniec wykopu w formie jakim go znamy. niedziałające tagi to fundament naszej społeczności i wnoszę o porzucenie tego pomysłu aby przypadkiem nikt się nie zabierał za ich naprawę!