Wpis z mikrobloga

#tvn24 #neuropa #czarnyprotest #aborcja

Dzisiaj o 20:30 na antenie TVN24 w programie 'Czarno na białym' wywiad z rodzicami dziecka chorego na wodogłowie, którym Chazan odmówił przeprowadzenia legalnej aborcji skutkiem czego matka musiała je urodzić mając świadomość że zamiast rozglądania się za wózkiem i łóżeczkiem będzie musiała przygotowywać jego pogrzeb.
Widziałem jedynie fragment, jednakże dawno nie widziałem materiału który tak by emocjonalnie na mnie wpływał.
Polecam wszystkim tym, którzy twierdzą że ciąże wystarczy sobie donosić, a potem dziecko oddać.

Jak się obudziłam na sali porodowej, spytałam tylko lekarza czy dziecko żyje. Stwierdził, że tak - ale ja nie poczułam ulgi.
e.....e - #tvn24 #neuropa #czarnyprotest #aborcja

Dzisiaj o 20:30 na antenie TVN24...

źródło: comment_EVs4Gp5Mm24l3UKfoLizk1CVeRA5Kyhm.jpg

Pobierz
  • 71
@ChinskiAgrest: Miała chodzić po szpitalach i błagać żeby wyskrobali jej dziecko? Nie wiem tego na pewno, będzie pewnie powiedziane w materiale, ale to prawdopodobnie Chazan prowadził jej ciąże, to on zdiagnozował chorobę, etc i pewnie znowu musiałaby przez to przechodzić nie mają wcale pewności że kolejny lekarz już aborcje przeprowadzi.
Chazan zajmował się pro life zanim PiS był w rządzie.


@etimeel: Przecież im pomagał wygrać to wiadomo, że wcześniej. Za darmo tego nie robił i z pobudek etycznych.