Wpis z mikrobloga

#tvn24 #neuropa #czarnyprotest #aborcja

Dzisiaj o 20:30 na antenie TVN24 w programie 'Czarno na białym' wywiad z rodzicami dziecka chorego na wodogłowie, którym Chazan odmówił przeprowadzenia legalnej aborcji skutkiem czego matka musiała je urodzić mając świadomość że zamiast rozglądania się za wózkiem i łóżeczkiem będzie musiała przygotowywać jego pogrzeb.
Widziałem jedynie fragment, jednakże dawno nie widziałem materiału który tak by emocjonalnie na mnie wpływał.
Polecam wszystkim tym, którzy twierdzą że ciąże wystarczy sobie donosić, a potem dziecko oddać.

Jak się obudziłam na sali porodowej, spytałam tylko lekarza czy dziecko żyje. Stwierdził, że tak - ale ja nie poczułam ulgi.
Pobierz e.....e - #tvn24 #neuropa #czarnyprotest #aborcja

Dzisiaj o 20:30 na antenie TVN24...
źródło: comment_EVs4Gp5Mm24l3UKfoLizk1CVeRA5Kyhm.jpg
  • 71
@emkape:

matka musiała je urodzić mając świadomość że zamiast rozglądania się za wózkiem i łóżeczkiem będzie musiała przygotowywać jego pogrzeb


No dokładnie, a mogła zabić je wcześniej i normalnie do śmieci, a nie tam w jakieś pogrzeby się bawić. Ale oczywiście źli ludzie nie pozwalajo!
którym Chazan odmówił przeprowadzenia legalnej aborcji


@emkape: ten Chazan to jedyny lekarz w kraju, który może przeprowadzać takie zabiegi? czemu rodzice nie udali się do takiego, który bez problemu wykonuje legalne aborcje?
Kiedyś miałem skierowanie na operację kolana i w pobliskim szpitalu powiedzieli mi że najwcześniej za rok. Mogłem olać sprawę i potem krzyczeć, że mi tam nie zrobili operacji, a jednak uznałem, że lepiej iść do innej placówki gdzie zrobią
@emkape: a skąd ma mieć informację gdzie i czy mają wolne terminy? W moim przypadku w szpitalu, który mi odmówił powiedzieli, że nie wiedzą gdzie będą wolne terminy od ręki.
Do tematu Chazana to czy lekarze w jakiś sposób zgłaszają, że wykonują zabiegi legalnej aborcji? Jeżeli nie to skąd Chazan miał wiedzieć. Tym bardziej skoro pacjentce nie udało się potem odnaleźć takiej placówki to wygląda na to, że to nie jest
szpital, który mi de facto odmówił operacji w odpowiednim terminie też mi nie podał informacji gdzie ją wykonam. Nie uwierzysz, ale zamiast zaakceptować taki los po prostu poszedłem do innych placówek popytać.


@stan-tookie-1: A uwierzysz, że kobieta w ciąży nie ma takie łażenie i pytanka czasu? Przypominam, że po upływie terminu aborcja jest już nielegalna. Chazan jest mistrzem w "przeciąganiu struny" i zwodzeniu pacjentek tak długo, aż będzie za późno.
@to_juz_przesada: to akurat moja sytuacja była gorsza bo miałem strzaskane kolano9(jeżeli chodzi o swobodne przemieszczanie się), wynalazek telefonu trochę mi uratował sytuację.
Zresztą z dwóch sytuacji 1. pochodzić trochę za legalną aborcją po szpitalach w Warszawie 2. męczyć się z dzieckiem z wodogłowiem jeżeli ktoś świadomie uznał, że zmęczy się za bardzo szukając szpitala to wg mnie jest to tylko wymówka i tak naprawdę szukał wymówki żeby jednak zabiegu nie zrobić