Wpis z mikrobloga

@piksel169:
@Sepzpietryny: Na swoje usprawiedliwienie powiem, że próbowałem i robiłem co mogłem. Aktywnie działałem w GPO, ale po postach widzę, że chyba sobie większość darowała w tym samym czasie kiedy ja odpuściłem.
Nadal coś tam próbuje zmienić w mentalności, ale imho - miasto stracone.
  • Odpowiedz
@loczyn: Gdybyś naprawdę działał to byś wiedział że nikt sobie nie odpuścił tylko skupili się na wkurzaniu normalnych ludzi i walką z samochodami, nazywają się teraz "fenomen". Sam z nimi działałem gdy jeszcze rowerki nie były jedynym i najważniejszym tematem a ich istnienie to jeden z nielicznych minusów Łodzi
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: Dzialalem - to napisalem.
Nie pamietam dokladnych lat, ale jeszcze chwile po odwolaniu kropy.
Ostatnia akcja to chyba z toitoiami na placu wolnosci.
Widac ze nawet oni sie popsuli...
  • Odpowiedz
@piksel169:
Ja w Łodzi byłem zaledwie kilka razy - pewnie za mało, żeby docenić głęboko ukryte piękno tego miasta, ale jakoś nie sądzę, żebym aż tak mógł przeczyć ten blask i wspaniałość, którą opisujesz. Rozumiem, że można kochać swoje miasto, ale czytając to, co Ty piszesz, to ja mam wrażenie, że to jakiś Dubaj jest.

Pięknieje, rozwija się w nieosiągalnym dla innych miast tempie, jest unikatem, turyści zachwyceni, pracy od cholery
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: Co z tego, że jest piękne. Jest to najszybciej wyludniające się miasto w Polsce... Za chwile nikt tam nie będzie mieszkał. Jedyny plus jaki widzę to jeżeli atomówka walnie to straty wyniosą max 4,76zł no i mielone...
  • Odpowiedz
@Argonzz: Jak byś pomyślał przed wstawieniem komentarza to bys wiedział że te ubytki ludności to w większości suburbanizacja czyli zamieszkiwanie przedmieść. Okolice Łodzi to jedno wielkie osiedle domków a Łódź jedno z największych Polskich miast i nawet gdyby to tempo wyludniania sie utrzymało a pozostałe miasta jakimś cudem się nie wyludniały bo problem dotyczy prawie każdego miasta to następny Wrocław dogoni Łódź za jakieś 200 lat
  • Odpowiedz