Wpis z mikrobloga

@piksel169: przyznam, że mam lekki ból d--y porównując ten projekt z tym architektonicznym żartem jakim jest poznański dworzec będący jedynie naroślą na kiczowatym centrum handlowym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Daj przykład takiego torowiska?!

PS. Jeśli chcesz wyburzyć taką europejską perłę, to powinieneś za to smażyć się w piekle. Łap obrazek.


@piksel169: każde praktycznie. Teraz Łódź ma obwodnice, wcześniej musiałem do chlewu wjeżdżać.
  • Odpowiedz
@piksel169: argumentacją jest to, że z tego co mi wiadomo według pierwotnych planów dworzec miał być otwarty chyba na początku 2015 roku?
Chyba, że otworzą tak, że będzie wielkie otwarcie i po paru dniach zamkną na kolejne parę lat, wtedy mogą zdążyć ( ͡ ͜ʖ ͡)

A i co do torowiska, to np przejazd kolejowy na wróblewskiego
  • Odpowiedz
@BloodDeath94: To wiadomo, przejazd na Wróblewskiego jest fatalny i tego nikt nie ukrywa :P Ale w każdym mieście znajdzie się taki.
Co do daty to jest to wręcz argument na moją stronę, gdyż już wystarczająco przedłużono termin. Śledzisz w ogóle temat dworca, oglądasz zdjęcia z wnętrza? Przecież wystarczy tylko parę płyt na ścianę nałożyć, roślin zasadzić na zewnątrz na schodach, na wiosnę, biurek i kas fiskalnych postawić... Nie mówiąc o
  • Odpowiedz
I tak, nadal dzięki Bogu to jest Łódź czyli najpiękniejsze Polskie miasto nadal pięknieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sepzpietryny: Brzydkie, piękne, jeden pies. Roboty nadal nie ma, żyją tam Seby, menele, studenci i ludzie którzy robią na taśmach lub w call center.
Niby centrum Polski, super trakt, itd, takie piękne fasady, a standard życia jest lepszy na Podlasiu, bo zarobki takie same, a lepsze krajobrazy i
  • Odpowiedz
@loczyn: O czym ty pierd..sz?? Bez pracy jest tylko ten kto bardzo nie chce pracować, meneli mniej w całym centrum niż na centralnym w stolecy a zarobki adekwatne do stanowiska.
W niektórych zawodach np szeroko pojętym IT możesz przebierać i wybrzydzać a i tak znajdziesz pracę jaką chcesz.
O tych "Se4bastianach szukających wolnych portfeli" to już całkowicie poleciałeś, najbezpieczniejsze duże miasto w Polsce i nawet kompletnie na czworaka nie boje
  • Odpowiedz
@piksel169: Kiedy otwarcie??? Bede w Lodzi w listopadzie(syn mi tam wyemigrowal z Gdanska na studia- prawo UL), bedzie otwarty? edit. Juz wiem, ze nie bedzie. Otwarcie w grudniu :-( no coz, zobacze pozniej.
  • Odpowiedz
@loczyn: Wyobraź sobie że jeżdżę po Polsce bardzo dużo i nie zamieniłbym Łodzi na żadne inne miasto, bzdurny artykuł pisany przez zakompleksionego słoika nie ma nic wspólnego z rzeczywistością a tajemnicą Poliszynela jest że warwsiawka boi się konkurencji lepiej położonej Łodzi.Zreszta tabela poniżewj artykułu wyraźnie pokazuje cos innego niz piszą więc sami się zaorali.
Zarobki mają niewiele lepsze a koszty utrzymania to kosmos więc bardziej sie opłaca moje miasto, poza
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
@kekemot: Ulica idzie do remontu za rok-dwa w ramach programu "Tramwaj dla Łodzi", jako jedna z ostatnich z takim stanem. BTW to nie jest centrum Łodzi, tylko Górniak/Dąbrowa. Daj jeszcze z takich 6-7 przykładów, to przyznam rację.
  • Odpowiedz
a tajemnicą Poliszynela jest że warwsiawka boi się konkurencji lepiej położonej Łodzi.


@Sepzpietryny: prykłem xD
Rozumiem mówisz o pracodawcach? To może być prawda, bo Łódzkie firmy wygrają tanią siłą roboczą. Tu zapłacą 2500 na umowe zlec, a w Warszawie/Wrocku/3-mieście taka osoba krzyknie już 5-6k.

Zarobki mają niewiele lepsze a koszty utrzymania to kosmos więc bardziej sie opłaca
  • Odpowiedz