Wpis z mikrobloga

Internetowi Cumple!

Współtworzę start-up językowy wraz z grupą pasjonatów którzy oddali się misji nauki języków. Mamy już ponad 200 zadowolonych uczniów i poszukujemy kolejnych. Jeśli chcesz się nauczyć języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego albo niemieckiego od podstaw lub poprawić swój aktualny poziom, zgłoś się do mnie a na pewno dobrze na tym wyjdziesz. Również, jeśli znasz kogoś, kto szuka dobrego i sprawdzonego nauczyciela, podeślij mi kontakt do niego i my zajmiemy się resztą.

Z naszej nauki skorzystali już Cumple z mirko, wierzę, że nasze podejście, doświadczenie oraz wiedza sprawi, że sam zechcesz przyjść na pierwsze spotkanie i zostać na kolejne.

Więcej informacji oczywiście podam podczas rozmowy prywatnej. Uczymy indywidualnie, na ten moment nauka odbywa się tylko w Warszawie ale mamy zamiar atakować całą Polskę.

#warszawa #jezyki #nauka #startup #pracbaza #angielski #francuski #niemiecki #hiszpanski #studbaza
P.....z - Internetowi Cumple! 

Współtworzę start-up językowy wraz z grupą pasjonatów...

źródło: comment_n5nkqHTvxrZE5Zl8AwWtJ5jbqy3hMxon.jpg

Pobierz
  • 8
@madrzew U mnie w wiadomości prywatnej albo podczas rozmowy telefonicznej. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i tak też wszystko jest załatwiane. Mówię o warunkach współpracy, kosztach etc.
@FuLame W przyszłości na pewno będziemy brać się za inne języki. Na pewno będzie chiński ale co do japońskiego nie jestem na ten moment pewien.

Pozwolę sobie zapisać po prostu Twój nick i będę informował na bieżąco.
@normanos Oczywiście, mirki które się już u nas uczą właśnie wracają na stopa z Afryki bez narządów i miliardowym kredytem a ja nadal siedzę w pracy i dosypuje cukier do cukierniczki bo brakło ( ͡° ͜ʖ ͡°)