Wpis z mikrobloga

Witam motomirki. Jako, że zbliża się okres zimowy ponownie w mojej #suzuki #sv650 obroty zaczynają głupieć po rozgrzaniu silnika. Jak odpalam wszystko jest ok, po przejechaniu kilkuset metrów obroty zaczynają spadać poniżej 1k na biegu jałowym. Pod koniec zimy oddawałem #motocykle do mechanika w #poznan, który teoretycznie rozwiązał problem. Tzn wtedy problem znikł, a czy naprawił czy po prostu temperatury wzrosły i wszystko wróciło do normy, ciężko mi powiedzieć. Aktualnie przy dojeżdżaniu do świateł obroty dramatycznie spadają (jeszcze nie gaśnie chociaż to pewnie kwestia dni).
Potrzebowałbym info czy mogę to samodzielnie wyregulować i gdzie (regulacja obrotów) czy to bardziej skomplikowany problem (np. komputer dawkuje inną mieszankę paliwa) i bez serwisu się nie obędzie. Z góry dzięki

Edit: To nie akumlator :)
  • 9
@bocznica @azurri zrobiłem sobie dłuższą przelotkę niż dom-praca. Na trasie bez zarzutów ale przy zejściu na niskie obroty miałem wrażenie, że zaczyna się dławić. Spróbuje w weekend pobawić się obrotami aczkolwiek to chyba niekoniecznie jest to.