Wpis z mikrobloga

Pilne,
oddam 5- letniego psa w dobre ręce za darmo.
Pies to mieszanka owczarka niemieckiego i tosa inu (wygląda jak owczarek niemiecki z klapniętymi uszami). Suka ma wyrobiony paszport (chip pod skórą), jest szczepiona, oraz odrobaczona. Wołam #bydgoszcz #torun bo okolice oraz #rozdajo bo oddaje za darmo, tylko chcę, żeby trafiła w dobre ręce. Zdjęcia zamieszczam w komentarzach.

Wszystkich hejtujących uprzedzam, że jedynym innym wyjściem jest oddanie jej do schroniska, co staram się wykluczyć. I nie, nie jest mi łatwo i nie, nie mam innego wyboru.
  • 119
@Mordeusz:

A okna życia są po co?


Mówimy o psie, który żyje już 5 lat. 5-latka nie oddasz do okna życia.

Ale gdybym miał, po tym wątku wiedziałbym, żeby nigdy niczego podobnego nie pisać tutaj. Naskakujecie na ludzi próbujących wybrać mniejsze zło. To ich moralność, nie niczyja inna.


Hejże, zdarzało mi się widzieć ogłoszenia oddania zwierza, które faktycznie były podparte dobrymi argumentami, np. pani, która traciła wzrok i nie mogła się
@Ganicjusz: Nie, nie, w tę stronę to tak nie działa. Pokażę Ci to na innym przykładzie - nie dbasz o kastrację kotki, kotka przynosi małe kotki, małe kotki próbujesz upchnąć po znajomych, którzy mogli w tym samym czasie wziąć kota ze schroniska, jeżeli tamte by się nie urodziły przez głupotę rozmnażacza-właściciela. Potencjalna osoba, która przygarnie tego psa, zapewne wcześniej planowała posiadanie jakiegoś zwierzaka i pewnie wzięłaby go ze schroniska.
@UndaMarina: @LadyMartini: Jak z was takie matki teresy to wyślijcie mireczkowi po 1000zł miesięcznie, to sobie wynajmie lokum i opłaci psa. Czymże jest 1000zł dla was, jeśli idzie o życie psa, który będzie cierpiał hmm?> Z góry napiszę, że jeśli tego nie zrobicie to nie zasługujecie by coś pod tym postem w ogóle napisać. Pozdrawiam