Wpis z mikrobloga

Pilne,
oddam 5- letniego psa w dobre ręce za darmo.
Pies to mieszanka owczarka niemieckiego i tosa inu (wygląda jak owczarek niemiecki z klapniętymi uszami). Suka ma wyrobiony paszport (chip pod skórą), jest szczepiona, oraz odrobaczona. Wołam #bydgoszcz #torun bo okolice oraz #rozdajo bo oddaje za darmo, tylko chcę, żeby trafiła w dobre ręce. Zdjęcia zamieszczam w komentarzach.

Wszystkich hejtujących uprzedzam, że jedynym innym wyjściem jest oddanie jej do schroniska, co staram się wykluczyć. I nie, nie jest mi łatwo i nie, nie mam innego wyboru.
  • 119
@UndaMarina: Co za durne gadanie. Adoptowałem w ostatnich latach ze schroniska 3 psy, jednego musiałem oddać po 2 latach razem ze łzami w oczach - pies wymagał ogromu energii i dużo miejsca do wybiegania, nie wiedziałem tego biorąc go ze schroniska, brałem to pod uwagę i mieszkałem przy lesie, ale potem to się zmieniło, do tego kariera motzno, przeprowadzki, znalazłem mu lepsze miejsce z ogromną działką nad samą rzeką i drugim
@sheslostcontrol: Czyli ja mogę Cię opitolić z góry na dół, bo robisz coś, co mi się nie podoba?

Przecież są dobre strony tego, że się na Tobie wyżyję i Cię poobrażam - jakiś Mirek może to przeczyta i inaczej postąpi w swoim życiu.
Czyli ja mogę Cię opitolić z góry na dół, bo robisz coś, co mi się nie podoba?


@Ganicjusz: możesz, zwykle ludzie właśnie z takich powodów opitalają innych ludzi :) napisałem, że tego nie popieram - wygląda na to, że kolega nie ma innej opcji więc to gadanie nic nie pomoże ani jemu, ani jego psu. dyskusja o tym, że powinien był skuteczniej przewidzieć pewne rzeczy biorąc psa kilka lat temu jest
możesz, zwykle ludzie właśnie z takich powodów opitalają innych ludzi :)


@sheslostcontrol: Ty ciulwajsie jednoraki, za robotę byś się wziął, a nie pasożytujesz i siedzisz na Mirko od bladego świtu nierobie. Matka by się Ciebie wstydziła nieuku, jakby wiedziała jakie farmazony kreślisz w Internetach jołopie. Dumny z siebie jesteś huncwocie kutaroniarski w tłuszczu kąpany? Lecz się.
@Ganicjusz: ale ja jej nie bronię, zgadzam się z twoją opinią! po prostu znalazłem w tym jakieś ziarenko przydatności dla innych. bo mimo, że adresat chybiony, to ważny temat został zasygnalizowany.

a co do obrażania - Maryna krytykuje OP'a, ty krytykujesz ją - ten sam mechanizm, różnica tylko taka, że ktoś subiektywnie uważa, że jedna osoba ma rację, a inna nie. "Czyli ja mogę Cię opitolić z góry na dół, bo
@sheslostcontrol: A według mnie należy zachować odrobinę kultury i nie wchodzić w czyjeś decyzje z butami, bo "widzimisię".

Zrobiłeś coś, co mi się nie podoba? Nie podoba mi się, ale nie moja sprawa. Mam swoje zdanie.

Jesteś zmuszany do zrobienia czegoś czego nie chcesz? Współczuję.

Rozpada Ci się rodzina i tracisz przyjaciela? Żałuję i nie dobijam, nawet błędów ortograficznych nie wytknę.

Też jestem człowiek, ty też, marina też. Różnica między mną,