Wpis z mikrobloga

Pilne,
oddam 5- letniego psa w dobre ręce za darmo.
Pies to mieszanka owczarka niemieckiego i tosa inu (wygląda jak owczarek niemiecki z klapniętymi uszami). Suka ma wyrobiony paszport (chip pod skórą), jest szczepiona, oraz odrobaczona. Wołam #bydgoszcz #torun bo okolice oraz #rozdajo bo oddaje za darmo, tylko chcę, żeby trafiła w dobre ręce. Zdjęcia zamieszczam w komentarzach.

Wszystkich hejtujących uprzedzam, że jedynym innym wyjściem jest oddanie jej do schroniska, co staram się wykluczyć. I nie, nie jest mi łatwo i nie, nie mam innego wyboru.
  • 119
  • Odpowiedz
@UndaMarina: co za ludzie. Gosc szuka jak czlowiek domu dla psa a ty go #!$%@?. Zawsze mogl isc go uspic ale jednak chce dla niego dobrze. I serio nie pytal o twoje zdanie tylko prosil o pomoc, nic nie zmienisz wiec po co plujesz jadem w internecie.
  • Odpowiedz
Najlepiej przerzucić odpowiedzialność na schronisko/fundację


@UndaMarina: po to #!$%@? istnieją

ja się na przykład powstrzymam od oceniania gościa i plucia mu w twarz jadem, ponieważ nie mam nawet ułamka procenta pojęcia jak wyglądało / wygląda jego życie i wiem że jeżeli ktoś decyduje się na taki krok jak on, to musiał nad tym bardzo długo myśleć i podejmuje ją niełatwo - w życiu są takie sytuacje, gdzie niezależnie co zrobisz to
  • Odpowiedz
@BaKuMMz: Z kotami nie miała wiele do czynienia, nie wie, jak się względem nich zachować, co do innych psów to jest bardzo przyjazna, z mniejszymi trzeba jedynie uważać, bo lubi się z nimi bawić. Jest bardzo ciekawska
  • Odpowiedz
@InYourHead: jakie to typowe... wykopek daje ogłoszenie, że chce oddać psa, to zaraz musi się pojawić stado moralizujących gówniarzy, która będzie tłumaczyć OP-owi jak ma żyć - innymi słowy pierdząc nie na temat.
  • Odpowiedz
Dziecko też byś oddał do adopcji w podobnej sytuacji?


@kociorek: A okna życia są po co? Są alternatywą dla zwłok dzieci trzymanych w beczkach, palonych w piecach, trzymanych w zamrażarkach oraz mordowanych uderzeniem w próg.

100% odpowiedzialność za niego


@UndaMarina: Nie mam psa.

Ale gdybym miał, po tym wątku wiedziałbym, żeby nigdy niczego podobnego nie pisać tutaj. Naskakujecie na ludzi próbujących wybrać mniejsze zło. To ich moralność, nie niczyja inna.
  • Odpowiedz
Co Ty za #!$%@? wypisujesz xD Jak Cię byle człowiek z Internetu denerwuje, bo ma inne poglądy niż Ty, to Ci życzę powodzenia


@kociorek: Bo się #!$%@? ze swoim niepomocnym zdaniem i #!$%@? kogoś za darmo kiedy sama święta nie jest.
  • Odpowiedz
@InYourHead: @UndaMarina: Mój ojciec wziął psa jak jeszcze uczęszczałem do szkoły średniej, mimo, że cały czas był w pracy, matka też a ja i siostra cały dzień w szkole. Pies oczywiście na łańcuchu. Jak ja i siostra wyjechaliśmy na studia, rodzice na emigrację to pies został uśpiony. Zdrowy, młody pies.
Może być gorsze rozwiązanie.
  • Odpowiedz