Wpis z mikrobloga

#pamietniczekgrubasa

14/10

B:170
T:20
W:25
Kcl: 1000kcl

15/10
B:150
T:20
W:20
Kcl: 1000kcl

GYM: pt chest/back, sb: legs/should/arms

Waga leci w dol jak szalona!!!!!!!! #!$%@?, #vlcd jest zajebiscie skuteczne, polecam grubym dzieciom i leniwym cieciom bo nie trzeba robic kardio.
  • 7
  • Odpowiedz
@lekemise: na mnie dzialala dieta o niskim indeksie glikemicznym , nie jest bardzo wymagajaca i jest duzo zamiennikow ktore smakuja podobnie np bialy makaron-brazowy makaron :D w 2,5 mies jakos - 17 kg , a najgorszy #!$%@? to taki ze niedlugo rodze i znow mam +17....jedyne pocieszenie wychodze na zero narazie XD
  • Odpowiedz
@anetaha: no to fajnie, trzymaj sie tego co dziala. na mnie dziala wszystko, jedno lepiej, drugie gorzej, ale, ze jestem niecierpliwy i leniwy to vlcd lubie za szybkie efekty i prostote.
  • Odpowiedz
@lekemise: cwiczenia probowalam ale ni huhu mi sie nie chcialo bo jestem len haha ale ta dieta dziala dlatego ze niema wyrzutow insuliny wiec cukier nie skacze wiec nie mamy ochoty na podjadanie , nie ssie nas i ogolnie jest ok :D wiadomo pierwsze dni najgorsze ale jak ja dalam rade to kazdy moze dac :P
  • Odpowiedz
@anetaha: na vlcd czy tam psmf to tez ciezko o wyrzuty insuliny, nie ma z czego, bo wegli jak na lekarstwo i to w 90% z zielonych warzyw. ale popieram podejscie lowGI
  • Odpowiedz