Wpis z mikrobloga

@spunky: Ej ciekawostki o Hitlerze i paradach w środku transmisji... O.o
To powitanie... przecież to większa profeska niż to co się odpalało w skokach narciarskich! Następuje rozdwojenie świadomości, bo to ewidentnie gra, a gość komentuje tak, że szukam śmiesznych kibiców na trybunach bo przecież to musi być prawda.
Niiiice
@themindcrusherHS: model nie jest mojego autorstwa. Jest to import z gry, więc pokazywanie go jest bez sensu ;-)

Jak wygląda samochód w innym oświetleniu można zobaczyć choćby tutaj, choć tam zostały zastosowane trochę inne materiały.
@spunky: Miałem nadzieję, że sam wyrzeźbiłeś ten samochodzik :< Drugi render wygląda lepiej, bardziej czytelnie przede wszystkim, choć też feeling bardzo gamingowy - o to chyba jednak chodziło, prawda? 3 render bardzo spoko, ale zawęziłbym kadr i zastosował inną ogniskową, byłby ogień! Bardzo podoba mi się w nim rimlight.
@themindcrusherHS: Mamy w lidze 90 osób. Każdy wyścig musimy dzielić na 2 serwery. Łącznie co 2 tygodnie ściga się max 46 kierowców. Transmitujemy na żywo wyścig czołówki. Wszystko z komentarzem. Link do transmisji masz w pierwszym poście.
@themindcrusherHS: Tutaj trzeba rozmawiać najlepiej z @TheSznikers.

W tej chwili zapisy do ligi mamy teoretycznie zamknięte, ale zawsze mamy jeden serwer otwarty dla wszystkich. Zwykle są tam jakieś GT3 ustawione lub inne ciekawe samochody odmienne do tych, w których aktualnie startujemy w lidze. Wstęp tam ma każdy. Wystarczy poszukać serwerów z acleague czy wykop w nazwie.

W lidze panuje fantastyczna atmosfera. Ściganie się z chłopakami przynosi wiele frajdy i satysfakcji.