Wpis z mikrobloga

Jak pewnie wiecie od kilku dni w #krakow jest nowa możliwość wynajmu samochodu na minuty i kilometry. Wczoraj postanowiłem przetestować #traficar , było już późno, zostawiłem swoje auto pod biurem i zadowolony wróciłem prawie nowym oplem corsa. Rano auto jeszcze stoi, super do pracy jadę traficarem! Niestety trochę zdziwiony jestem, że nikt nie pomyślał o skrobaczce do szyby :(

To co Mirko? Do pracy dziś #uber czy #mpk ? Bo #taxi to trochę wstyd...

Niemniej jednak traficar to super alternatywa na krótkie odcinki, bo jest tańsze od taxi i uber, przy dłuższych odcinkach jednak są porównywalne.

Jako #adeverest trzymamy kciuki za traficar i mamy nadzieję, że szybko usunięcie wszystkie niedogodności i rozwiniecie #carsharing w Polsce
AdEverest - Jak pewnie wiecie od kilku dni w #krakow jest nowa możliwość wynajmu samo...

źródło: comment_E3ALib517A687B2M68eFNtqFNaLcYk0F.jpg

Pobierz
  • 32
@AdEverest: polecam przestudiowac dokladnie regulamin. Szczegolnie sekcje dotyczaca kolizji oraz naliczanych kar obciazeniowych za inne rzeczy.

Traficar mozna wypozyczyc i zwrocic tylko na terenie krakow. W przypadku postoju poza miastem liczy minutowke.

Duzym plusem jest brak oplat za parkowanie w strefie poniewaz wszystkie samochody maja abonamenty postojowe na caly krakow
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Szczegolnie sekcje dotyczaca kolizji oraz naliczanych kar obciazeniowych za inne rzeczy.


@Anotherelf: auta mają pełne AC bez wkładu własnego. Poza tym normalne zapisy AC z tym, że wykluczeniem jest przekroczenie prędkości >30km/h.