Wpis z mikrobloga

Jak pewnie wiecie od kilku dni w #krakow jest nowa możliwość wynajmu samochodu na minuty i kilometry. Wczoraj postanowiłem przetestować #traficar , było już późno, zostawiłem swoje auto pod biurem i zadowolony wróciłem prawie nowym oplem corsa. Rano auto jeszcze stoi, super do pracy jadę traficarem! Niestety trochę zdziwiony jestem, że nikt nie pomyślał o skrobaczce do szyby :(

To co Mirko? Do pracy dziś #uber czy #mpk ? Bo #taxi to trochę wstyd...

Niemniej jednak traficar to super alternatywa na krótkie odcinki, bo jest tańsze od taxi i uber, przy dłuższych odcinkach jednak są porównywalne.

Jako #adeverest trzymamy kciuki za traficar i mamy nadzieję, że szybko usunięcie wszystkie niedogodności i rozwiniecie #carsharing w Polsce
AdEverest - Jak pewnie wiecie od kilku dni w #krakow jest nowa możliwość wynajmu samo...

źródło: comment_E3ALib517A687B2M68eFNtqFNaLcYk0F.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HyperX: można znaleźć dzięki aplikacji
@AdEverest: Daimler już ze dwa lata temu zapowiadał taką usługę w Warszawie (mają swoją markę car2go w wielu miastach na całym świecie) i do dzisiaj nie ruszyła. Dobrze, że jakiś polski podmiot się za to wziął. Trzymam kciuki za powodzenie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Vincenzo o tym nie wiedziałem. W marketingu i biznesie ważne jest aby być pierwszym, a przynajmniej tak być wypozycjonowanym w umysłach konsumentów, potem są już tylko followersi
  • Odpowiedz
  • 0
@brmstufldigart na pewno jazda traficarem oplaca sie osobom, które mało jeżdżą (mniej niż 500 km miesięcznie ) niż posiadanie samochodu, a traficar z tego co liczyliśmy zarabiać będzie na czasie jaki spędzasz w aucie, bo koszt za km to tylko zwrot za eksploatację
  • Odpowiedz