Wpis z mikrobloga

@KCPR: dobre są krzyki o ekskluzywach na konsole, ta i ich 10 reedycjach, do każdej musisz kupować inny sprzęt bo nie ma kompatybilności xD
  • Odpowiedz
W google play (Android) jest ponad 2,5 miliona aplikacji z czego co najmniej połowa z tego to gry.
Choć nie zmienia to faktu, że jak się podliczy gry ze wszystkich konsol to i tak wyjdzie dużo mniej niż to co na PC (a nie liczymy przecież tytułów, które można na komputerze emulować).

Poza tym w ogóle nie widzę sensu w porównywaniu średniej klasy PCta z jakąkolwiek konsolą. To tak jakby porównywać Forda
  • Odpowiedz
@qqwwee: Dać się da, nie znam statusu PS3 i Xbox 360, widziałem jakiegoś Sonica odpalanego, ale Wii U i 3DS obserwuję (głównie tego ostatniego bo może mi pójdzie) i niestety wymaga dalej dobrego sprzętu, ale większość gier działa płynnie. Część nie, ale to dlatego, że emulator jest w powijakach

RPCSX3, Xenia, Do wii U testują ludzie CEMU, ale ja bym skupił się na decaf-emu; Citra do 3DS
Obserwuj Free Emulator na
  • Odpowiedz
@fervi: Dzięki, po weekendzie spróbuję emulować 3DSa, bo jest na nim kilka fajnych gier, ale za mało by kupić kolejnego handhelda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fervi: Dodać do tego koszt gier, ale to już nieistotne - 400 złotych aby zagrać w trzy lub cztery gry to przesada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@KCPR: z porownania wykresow wynika ze 20 krotnie wieksza biblioteka gier dostarcza takie same zyski jak ta na konsoli. Wiadomo ze konsolarzy sie dyma... ale oznacza to tez ze 20 razy mniej sie zarabia na grach na PC ...bo kradna.
  • Odpowiedz
@trejn: jak trzeba bardzo mieć #!$%@? w głowie żeby za wszelką cenę przekonać konsolowców, że grać można tylko na pc. Chcesz to sobie graj na swoim PC, i nie #!$%@? się innym na czym grają. Ich sprawa.

##!$%@? do kwadratu
  • Odpowiedz
Dodać do tego koszt gier, ale to już nieistotne - 400 złotych aby zagrać w trzy lub cztery gry to przesada ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qqwwee: Lepiej kraść. Standardówka u "pcmasterrace" której mamełe nie daje kasy na gierki.
  • Odpowiedz