Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki! Właśnie oddaję komórki macierzyste dla mojego bliźniaka genetycznego! Najlepszy moment w moim życiu! Uczucie nie do opisania! Zachęcam Was do rejestrowania się jako potencjalny dawca komórek. Można zrobić tak niewiele, a zarazem tak wiele... Trzymajcie kciuki za mojego Biorcę, który jutro będzie miał przeszczep! Pamiętajcie, dobro wraca!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wroclaw #pomoc #rozowypasek #chwalesie #zdrowakobita
p.....k - Drogie Mirki! Właśnie oddaję komórki macierzyste dla mojego bliźniaka genet...

źródło: comment_eBx4lTT0YCdLEVLzQwGOZj6iZ5gjTv8S.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prosiack: Gratuluję decyzji i odwagi. Obyś uratowała życie. Ja o hm 3 lat jestem zarejestrowany i takie akcje potwierdzają tylko słuszność mojej decyzji.
  • Odpowiedz
@prosiack: gratuluję i sam nie wiem czy zazdroszczę czy nie. Zastanawiam się, czy kiedyś do mnie zadzwoni telefon, że potrzebują mojego szpiku (w DKMS jestem od roku). Nie jestem pewien czy tego chcę - nie z powodu strachu przed igłą (najwyżej zemdleję i nie będę tego pamiętać ( ͡° ͜ʖ ͡°), chociaż raczej nie mam takich problemów), ale żeby mnie to spotkało, ktoś musi być chory
  • Odpowiedz
@fan_krawczyka: @canto:

tak #!$%@?, w kosc ramienna sie jej wbili :D chłopie, takie "podobno" w dobie internetu weryfikuje się w ciągu 10 sekund. Jak interesuje Cię temat to wpisz "oddawanie szpiku" i gwarantuje Ci, że to rozwieje Twoje wszelkie watpliwości. Z resztą tyle trąbienia o tym zabiegu w mediach a ludzie ciągle gówno wiedzą, tyle milionów na kampanie jak krew w piach...
komentarze - @fan_krawczyka: @canto: 

tak #!$%@?, w kosc ramienna sie jej wbili :D...

źródło: comment_oT3QJPn8wpcq2d0LcxfgrKdBTTA7qcTf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cruc: A to roznie bywa, ja oddalem komorki prawie 3 lata temu i przez pierwszy rok dostawalem info o stanie pacjenta, a gdy po dwoch latach wyslalem 'zapytanie' - cisza. DKMS obiecal dac znac, ale do tej pory nie odpisali.
  • Odpowiedz